Listopad 2015

Vánoční rozdávání dárků

29. listopadu 2015 v 12:36 | Dark |  akce


Je to tady. První adventní neděle se k nám přiřítila... Takže co takhle si nadělit dárky na Vánoce?? Každy si může dolů do komentářů napsat, že bych chtěl dostat dárek (pokud dovolíte řeknu si i já :D). Na štědrý den (nebo den přede tím) Mort vylosuje, co kdo dostane. Myslím že je to fér.... Jinak uzavírka předchozí Vánoční soutěže je už příští týden.
Žádosti posílejte do 20.12
seznam lidí co chce dárky:

1. Eagle
2. Lyra
3. Spirit
4. Dark
5.Tygr
6.Maty
7.Leo
8.Black
9.Eingi
10.Randy
11.Lindsay

Murderess - SYSTÉMOVÁ POSTAVA

25. listopadu 2015 v 16:53 | Dark |  členi
Feel the power within by Finchwing
JMÉNO: Murderess
HODNOST: tulačka
POHLAVÍ: kočka
MAGIE: ---
RODINA: matka od nás utekla, otec je mrtvý, sourozence nemám
PARTNERSTVÍ: ---
POVAHA: Jsem výbušná kočka a občas i zlá. Když mě urazíte či si mě znepřátelíte tak nepočítejte že budu dělat jako že nic. Právě naopak půjdu vám po krku tak dlouho než vás zabiju. Nesnáším koťata a nemám ráda hvězdné a nemám k nim žádnou úctu. A proč bych měla? Vždyť to jsou mrtvé kočky. Když si vyhlídnu svou oběť a je to kocour tak ho nejprve svedu a následně zabiju. Je to kruté a podlé a od toho vzniklo mé jméno Murderess neboli vražedkyně. Měla jsem nejlepšího učitele který ze mě vycvičil nemilosrdného zabijáka. Nemám s nikým žádné slitování a vraždím téměř bez uvážení. To je další důvod mého jména. Některé kočky mě nazývají krvelačná bestyje. Ale i přes všechnu tu hrubost, zákeřnost a podlost se někde tam uvnitř té zrůdy skrývá dobrá duše, která je zklamaná za každou vraždu co uskuteční i když to nedává znát a tváří se jako chladnokrevný zabiják.
VZHLED: Jsem černá jako temná noc. Na pravé noze mám bílý vzor kytky která se táhne až k uším. Na ocase mám bílý proužek. Mám zářící žluté oči které každému nahánějí hrůzu. mám však svůdný pohled kterému žádný kocour neodolá.

Batšeba - SYSTÉMOVÁ POSTAVA

25. listopadu 2015 v 16:50 | Dark |  členi
Jméno-Batšeba
Hodnost-Tulák
Pohlaví-Kočka
Věk-4 roky
Magie-----
Rodina-Otec: Night
Matka: Luna
Bratr: Jack
Partnerství: nemám a možná ani nechci
Povaha-Jsem tajemná a mocná. Zlo je mou duší a krev zvířat mím životem. Mám citlivý nos a cítím hodně věcí i na dálku. Mám taky velmi dobrý zrak. Miluju pach krve a smrti. Jsem zlá a mám velmi ostré drápy. Mojí zálibou je lovení a zkušební boje. Nepohrdnu i bojem mezi kočkami a klany. Moc ráda přihlížím k různým hádkám a pošťuchování. Nejraději mám ryby a se svou kořistí si pohrávám. Trápení jiných mě posiluju. Ráda zůstávám vzhůru celou noc a lovím nebo jen tak odpočívám. Nesnáším kočky které mají ze všeho strach a jsou hrozně hodné.

Příchod zla(1. fáze) a vánoční soutěž

24. listopadu 2015 v 17:12 | Dark |  akce
Tato akce navazuje na tu předchozí, takže ji vyhodnotím spolu s touto!!!

Příchod zla


Jednou v noci, začali zbylé hvězdy zářit silněji, ale nepřibývali. Hvězdní se totiž připravují na bitvy. Každé kočce se zdál zvláštní sen. Objevila se v naprosté černotě, ale po chvíli uviděli hvězdného. Ten nic neříkal, jenom se dotkl svým čumáčkem jejich nosu. Kočky uviděli tři záhadné obrysy koček. Pak se probudili…. Při kontrolování hranic, hlídky narazí na neznámý štiplavý pach, který patří kočkám. Následné najdou i několik pohozených kostí kořisti…..
Úkol??
Zjistěte, kdo jsou ty záhadné kočky a co hledají na vašem území.
Odměna:
Zvyšuji na 100b. za účast jinak všechno zůstává stejné

obrázek je od river spirit

Vánoční soutěž…

Tady to je soutěž mimo příběh. Jaký je úkol?? Stačí napsat básničku, povídku nebo nakreslit obrázek s vánočními motivy. Pokud byste měly zájem o soutěžní otázky napište to do komentů. Tam taky posílejte vaše výtvory :)


Odměna:
1místo - 400b
2.místo - 300b
3.místo -200b
Účast - 100b

Čas: Pokud možno tak do konce listopadu, ale pokud budete chtít delší čas, tak napište. O vítěze se bude hlasovat.

Threat - SYSTÉMOVÁ POSTAVA

24. listopadu 2015 v 17:12 členi
Jméno:
Threat
Hodnost:
tulák
Pohlaví:
kocour
Věk:
3 roky
Magie:
-------
Rodina:
Nemám sourozence. Moji rodiče byli válečnící
Partnerství:
-------
Povaha:
Vždycky se o mě říkalo že jsem lstivý a podlí. Ano nejsem žádný svaťoušek, ale za to že jsem takový jaký jsem nemůžu úplně sám. Byl jsem k tomu vycvičen. Pohrdám hvězdnými. Jsou to přece mrtvé kočky!! Tady na tom světě nemají co dělat. Sice nezabíjím pro zábavu, ale pokud mám možnost zabít kočky, kterou nenávidím, nenechám přece propadnout přiležotost… Zvládnu plavat v diplomatice a kolikrát ani nemusím kočku/kocoura ovládat, abych ji přetáhl na svou stranu. Jsem rád ve společnosti svých přátel
Vzhled:
Jsem kocour s hnědou srstí a čenými pruhy po těle. Mám spoustu jizev. Moji oči jsou žluté, ale bohužel změní se na červenou když se chystám ovládnout něčí mysl. Nosím červený obojek. Jsme větší než obvykle kocouři bývají

Eingi

20. listopadu 2015 v 15:29 | Dark |  členi
Jméno:Eingi

Hodnost: tulák

Pohlaví : Kocour

Věk: Zbývá mu měsíc do jednoho roku

Schopnosti: Blesk

Rodina:
Matka byla sametově černá obyčejná kočka s domácím původem - barmská - byla štíhlá, elegantní a modrooká
Otec byl mohutný černorudý kocour s velkými křídly. Většinu rysů, jako oči, povaha a křídla, zdědil Eingi právě po něm. Jeho křídla ale narozdíl od Eingiho měla vztekle rudou barvu protkanou černofialovou sítí žilek.

Partnerství: Když byl mladší měl vysněnou kočičku, ale to ho opustilo poté co jí nešťastnou náhodou ublížil, když si spolu hráli na dvorku opuštěného domku...

Povaha: Mnohdy se cítí osamocený, ale je příliš plachý po tom, co se stalo jeho kamarádce s kterou vyrůstal, než aby se úmyslně šel skamarádit s někým jiným. Eingi byl vždycky hrdý a sebejistý a měl vlastní cíle, za kterými si šel, ale teď je prostě prázdný a jediný jeho cíl tvoří útěk od minulosti a skrytí se před dvounožci. Byl by moc rád, kdyby ho někdo přijal a nechal ho svobodně se rozhodnout, ne jako vědci, kteří ho chtěli otestovat, než je nedopatřením usmažil bleskem. Nerad opouští domov, proto většinou přetrvává jen chvilku. Hledá nějaké místo daleko od lidí, kde by žil s někým, kdo je mu podobný. Navenek je chladný, aby odradil ty, kdo by ho přinutili zůstat a najít domov, který by pak musel narychlo opustit, ale jinak je přátelský a mírumilovný, pokud mu někdo tedy neubližuje, mu, nebo přátelům a rodině...

Vzhled:Jeho pohled je temně hnědý, skoro černý a sem tam se mu v očích rudě zableskne. Jeho černá srst je zdravá, čistá a lesklá a hlavně sametově hebká a krátká, ale hustá. Ocas má dlouhý a používá ho jako kormidlo a také ozdobu a šavli. Nohy má silné a polštářky měkké. Jeho drápy jsou ostré a nebezpečné, vždy čisté, stejně tak zuby, ostré a čistě bílé. Mezi lopatkami mu vyrůstá par silných a velkých rudočerných křídel, které zatím neumí používat.

Ledový klan

15. listopadu 2015 v 10:28 | Dark, Myška |  klany

Ledový klan

Ledový klan

Základní pravidla:
Tyto informace nesmí být v žádném případě zneuřity nebo využity duhým klanem. Žádná kočka není jasnovidec a takové chování bude potrestáno (platí i o informacích o druhém klanu).

Členi

Velitel: Tygr
zástupce: ----
léčitel: Lístka
léčitelský učedník: -----
učedníci: Lierth
Matky: -----
koťata: -----
Starší: -----

Uzemí:

louka Minima saltum, louka Obscuro, les Papilon, Kočičí jeskyně a Prašný palouček

Doupě:

V kočičí jeskyni. Druhý klan o tom ví

Vztah k hvězdným:

Špatný, jako mají oba klany.

Povaha klanu

Nebojí se pomoci a ochránit své skupenství v klanu. Každý jsme odlišní a více podle svého gusta a úvaze. Mezi sebou si můžeme házet záchranou packu a držíme takhle při sobě. Nebojíme se rozdělení, protože uvnitř našich srdcí víme, že vždy budeme spojeni jako jedna velká rodina. Též jsme odvážní a silní.


Život v tomto klanu - klady zápory

+Početná převaha.
+Dobrá lovecká oblast.
+Jsme odhodlaní se i poprat.
+Stojíme si za svým.


- Špatná skrýš, o které skoro všichni vědí.
- Někdy hádky či ignorace.
- Část z nás jde do všeho po hlavě.

Willow clan

15. listopadu 2015 v 10:11 | Dark |  klany

Willow clan

Willow clan

Základní pravidla:
Tyto informace nesmí být v žádném případě zneuřity nebo využity duhým klanem. Žádná kočka není jasnovidec a takové chování bude potrestáno (platí i o informacích o druhém klanu).

Členi

Velitel: Maty
zástupce: Dark
léčitel: Dremurr
léčitelský učedník: -----
Válečníci: Black, Eagle , Lyra, Ghost
učedníci: Eingi
Matky: -----
koťata: -----
Starší: -----

Uzemí:

Větrné hory, Mrtvé planiny, les Saltus, Jezeor Aqutilia

Doupě:

kde přesně se nachází neřekneme, ale zde je nákres
propůjčeno z jiné rpg (http://kocici-rpg.blog.cz/)

Vztah k hvězdným:

Špatný, jako mají oba klany.

Povaha klanu

Chytré kočky, které umějí naslouchat a až na vyjimky jsou mírumilovné. Neradi se pereme a držíme při sobě. Máme úctu k hvězdným

Život v tomto klanu - klady a zápory

+ dobrý úkryt, druhý klan neví kde bydlíme
+ Dobrý kolektiv. Nemáme mezi sebou vraha a navíc se nehádáme.
+ I když se neradi pereme stojíme si za svým názorem
+ vstřícnost k nováčkům

- Je nás méně
-máme méně chuti se prát


Hodnosti

15. listopadu 2015 v 9:55 | Dark |  magie a hodnosti
Většina koček žije v klanu. Zde máte vypsaný seznam všech hodností, se kterými se můžete ve hře setkat.

Rozpis hodností:

Vůdce (Velitel) - Vůdce celé skupiny (klanu). Musí rozhodovat nestraně, organizuje celí klan...
Zástupce- Zastupuje velitele. Jeho hlavní funkcí je organizace lovu.
Léčitel- Léčí kočky,asistuje u porodů - velmi důležitý člen klanu
Válečník- Obyčejný člen klanu. Mezi jeho hlavní povinnosti patří lov,ochrana území a výchova učedníků.
Matka - Kočka která čeká koťata,nebo se o ně stará
Starší- Tyto staré kočky jsou velmi vážené. Nejdřív se musí nakrmit starší a pak až můžou jíst válečníci. Tyto kočky nemají žádné výrazné povinnosti. Častý trest učedníků je péče o starší (čistění pelíšků, srsti atd.)
Učedník- Kotě ,které má víc jak 6 měsíců, a které se účastní válečnického výcviku
Léčitelský učedník- Kočka, která se stane příštím léčitelem. Učedník, který se nemůže účastnit válečnického výcviku (hluchý atj.) se většinou stane léčitelem.
Kotě -Všechny kočky,které jsou mladší 6 měsíců
Vyhnanec- Kočka,která zradila klan. Nesmí vstoupit na území klanu (pokud ano hrozí mu smrt)
Tulák- Kočka bez klanu
Obrázek od river spirit

Inspirováno jinou rpg (http://kocici-rpg.blog.cz )

Dremurr [Drý-můr]

14. listopadu 2015 v 10:13 | Dark |  členi
Jméno: Dremurr [Drý-můr]
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kocour
Věk: 2 roky
Schopnost: Temnota
Rodina:
Gorse (otec)
Orini (matka)
Frid (bratr) a Chatte (sestra)
Partnerství: Zatím nic.
Povaha:
Není to kocour jako každý druhý. Slabost a drzost mu nic neříkají do noty. Je to spíše pohodový, klidný a rozvážný člen do každé situace. Má respekt ku hvězdným, klanům a všem, kteří na to mají kam dosáhnout. I tak či onak, najde se i v místě jako krajina Žádných Hvězd. Perfektní? To sotva. Své špatné stránky schovává k sobě a když už tak je ukazuje v nejtěžších časech. Roztržitý svým odpuštěním a vymazáním všeho dobrého, ztratí jednoduše smysl života a začne se chovat jako utržený na větvi.
Ale nezapomeňte, nestává se to často, aby rupl svým svědomím a dal se na vše co jen zmůže. Dále chci zde hlavně zmínit jeho odhodlanost a statečnost, klidně i riskuje pokud nic jiného nezmůže.
Vzhled:
Hnědý kocour s tmavým potiskem po obličeji a celém těle. Náprsenka svižně bílá i s vnitřními oušky. Oči potemněle ledové se zúženými panenkami ho vystihují nepatrně ihned v každém období. Na dotek je jeho tělo pokryté hrubým kožíškem s trčícími částmi. Jeho velikost je průměrně větší jak dospělá kočka, pokryto nepatrnými rysy nad mírného svalstva a úzkých zad.

Black killer (Black)

10. listopadu 2015 v 8:13 | Dark |  členi
Jméno:Black killer
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kocour
Věk: 3 roky a osm měsíců
Schopnosti: Blesky
Rodina:
Otec- ztracen
matka- ztracena
sestry: Maty, Leo

Partner: Zatím nic
Povaha:
Black killer je líný ale hubený kocour. Když nemá co na práci svádí kočky a potuluje se s nima. A když po dlouhém hledání žádná kočka jde spát. Je zlí na nepřátele chrání kočky a partu ve které je sice chtěl být vůdce ale to se nepoštěstilo. Tak chce být bojovníkem vždyť je silný a odvážný. Tlupu by nikdy nezradil. Jenom někdy by se potuloval bez nich. Když uslyší volání o pomoc hned běží a vždy pomůže. Někdy mu říkají i hrdino, a to se mu líbí. Bez parterky není zatím nic moc. Ale těší se na ten osudný den kdy si bude brát nějakou krasavici. Až jednou najde tlupu rád se připojí sle zatím je jen tulák.
Vzhled:
Je celí bílí, a jako posypaný černými puntíky. Má modré oči a tlapi jsou jako polité krví. Má růžoví čumák což mu vadí. A pak je hoňatý a hladký.

Akce- záchrana hvězdných

8. listopadu 2015 v 15:33 | Dark |  akce
Záchrana hvězdných

Bylo to časně na podzim. Listí už opadalo a zimní přípravy vrcholily. Kočkám se dařilo dobře a vypadalo to, že klan je na zimu dobře připraven a že vše proběhne bez problémů. Opak byl ale pravdou. Začalo to úplně nenápadně. Kořist začala být neopatrná jakoby jí začalo být všechno jedno. Toto období však trvalo jen několik dní. Najednou jakoby se po kořisti slehla zem. Kořist se shromažďovala v horách, kde hynula po desítkách. Většinou byla přitom pohromadě a při bližším pohledu si kočka mohla všimnout, že jsou zvířata jakoby naskládána do podivných obrazců. Většinou měly obrazce tvar hvězdy, měsíce nebo lebky. Naši léčitelé se ptali hvězdného klanu co to má znamenat, ale stále se jim nedostalo odpovědi. Hvězdný klan přestal komunikovat. Hvězdy na obloze začaly pomalu hasnout až dočista zmizely..

Úkol??
Přivést hvězdné zpět. Prostě pište o nich, snazte se s nimi komunikovat.... Použijte svoji fantazii

Odměna:
Nejlepší kočka dostane talisman hvězdných
a věštbu od nich, což přinese náskok do další akce.
ostatní (u kterých uvidíme snahu) 50b


obrázek namalovala River sprit
Inspirováno jinou rpg (http://kocici-rpg.blog.cz/)

Lindsay (Linda )

8. listopadu 2015 v 11:13 | Dark |  členi
Jméno:Lindsay-říkávají jí Linda
Hodnost:Tulačka
Pohlaví:Kočka
Věk:2 roky
Schopnosti:Země
Rodina:Své rodiče si nepamatuje, vyrostla u milé staré paní. Ta však zemřela a od té doby je z Lindsay tulačka, protože se nechtěla dostat do útulku.
Partnerství://
Povaha:Lindsay je původně velice milá a mazlivá kočička. Její paní jí vždycky rozmazlovala a milovala. Když však zemřela, Lindsay to velice zasáhlo. Utekla z domu, protože se nechtěla dostat do útulku. Od té doby žije ze dne na den. Stala se z ní odtažitá kočka, ale přesto stále nepopře svou přátelskost a milou povahu. Jen je docela nedůvěřivá a hned o sobě všechno hned každému neřekne. Ráda se pomazlí a popovídá si, nebo si něco zahraje. Má ráda koťata a vůbec jí dělá dobře partnerský vztah. Je ale velmi tajemná a je na ní cosi temného. Má nějaké tajemství... Ráda se v noci prochází a jen tak mňouká. Je také ráda sama a ráda se zlepšuje v magii. Je vytrvalá, bojovná a jde si za svými cíli. Také ale ráda pomáhá a usmiřuje. Umí od mala komunikovat s mrtvými, ale vyhýbá se tomu. Netuší proč to tak je a má z toho strach. Její sen je jednou vést nějakou velkou kočičí smečku. Vlastně je velice dominantní, rozená vůdčí kočka.
Vzhled: Velké oči, hebká srst, štíhlé a obratné tělo. Krásná a zároveň maximálně pohyblivá kočka. A taky moc roztomilá. Ale zároveň z ní vychází cosi temného, co ostatním říká "radši se nepřibližuj." V noci její černobílá srst jemně světle modře svítí.

Thurdist

8. listopadu 2015 v 11:09 | Dark |  členi
siamese by Apofiss
Jméno- Thurdist
Hodnost - tulačka
Pohlaví - kočka
Věk - rok a půl
Schopnosti - vítr
Rodina - Rodiče jsem nikdy nepoznala a nepoznám. Jako kotě mě dali do speciálního "děcáku" zaměřeném na vývoj schopností = nechtěli mě. Zanedlouho se mi donesla zpráva, že jsou rodiče mrtví. Nevím, zda zanechali nějaké potomstvo kromě mě, ale pokud ano, rozhodně je chci najít a poznat. Jakmile jsem dospěla, opustila jsem dosavadní domov a vydala se do světa.
Partnerství - /
Povaha - Thurdist právě dospěla a touží objevovat svět. Miluje dobrodružství, svobodu a společnost, však samota ji až tak nevadí. Je mírumilovná, upřímná, velmi přátelská, ale dokáže se taky i pořádně porvat. Vodu miluje. Vždy chtěla ovládat vodní živel, ale osud ji nadělil jiný. Doufá, že to udělal z dobrého důvodu. Mezi přáteli si pečlivě vybírá. Spřátelí se sice skoro s každým ale jen velmi malé množství u ni zvítězí.
Vzhled - Thurdist je jemně bílá s černou hlavičkou a ušima, černými packami a koncem ocásku. Má nesmírně nádherné oči s třemi odstíny modré.

Stav účtů

7. listopadu 2015 v 13:39 | Dark |  stavy účtů
Co to je???

Zde si zjistí kolik máte bodů (něco jako peněz), za které se můžete něco koupit (máte to pak povinnost mít napsané na úču na forum)
Body získáváte v akcích
"Objednávky" pište dolů do komentářů

OBCHOD:
Talismany:

Talisman hvězdných (snažší komunikace s hvězdnými) : 200b
Talisman větru (možnost mluvit větrnou řečí i když není vaše magie vítr) 500b
Talisman vody (možnost dýchat pod vodou i když nejste kočka s vodou): 500b
Talisman ohně ( možnost být ohnivzdorný i když nejste kočka s magii ohně): 500b
Talisman mlhy(možnost číst myšlenky i když nemáte mlhu) 800b

ještě něco domyslím

Ostaní

Druhá postava: 1000 b

Druhá magie: 2000b


STAVY

Dark
250b

Maty
250b

Eagle
0b

Leo
0b

Tygr
0b

Lyra
400b

Myška
0b

Lístka
0b

Spirit
0b

Randy
0b

Shadow
0b


Linda
0b

Thurdist
0b

Merkur
0b

obrázek od Riverspirit

Registrace kočky

6. listopadu 2015 v 20:01 | Dark |  registrace
REGSITRACI PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ POD ČLÁENKEM
Jméno:
Zde uveď své jméno.
Jméno nesmí být z khih ani nesmyslná (jhgvfc151). Můžou být v jakémkoliv jazyce (nesmí znamenat nic sprostého). Neměla by být lidská ani mazlíčkovská (Micinka, Monika)
Hodnost:
Každý začíná jako tulák. Pokud se dostaneš do klanu můžeš získat novou hodnost
Pohlaví:
Pohlaví tvé kočky (kočka/kocour)
BUDEME RÁDI ZA DOSPĚLÉ KOCOURI
Věk:
Věk kotěte je do půl roku
Věk učedníka do jednoho roku
A věk dospělé kočky je od roku a půl
Magie:
Vyberte si svou magii. Seznam magií můžete naleznout ZDE:
Rodina:
Napište své rodiče,sourozence atd, pokud nějaké máte
Partnerství:
Ze začátku nemáte partnera
Povaha:
Jaká je tvoje kočka ? Krvezíznivá,nebo bláznivá ? Má ráda vodu nebo se jí bojí ?
Sem napiš všechno co charakterizuje tvoji kočku (min. 6 řádků)
Vzhled:
Jak tovje kočka vypadá ?
Uveď barvu očí,délku a barvu srsti atd.
Přidej jak slovní popis tak obrázek.
POZOR! DŮLEŽITÉ: Kočky s hustou srstí na krku, levhartími skvrnami jsou dovoleny, ale křízenci a velké kočky (lev,tygr,puma aj) jsou zkázány. děkujeme za pochopení :)
Inspirováno jinou prg (kočičí rpg)
obrázek je od river spirit

Zádosti o koťata a partnerství

6. listopadu 2015 v 19:58 | Dark |  registrace
Byli takhle dvě kočky a měly se rádi.....

Sem můžete zažádat o partnerství, které se Vám pak zapíše do vaší registrace.
Podminíky:
Je to jednoduché.
Kočky se musí znát v příběhu
Musí obě kočky souhlasit

A co takhle koťata??
Samozřejmě že je můžete mít. Stačí stejně jako o partnerství zažádat tady

Podmínky.
Kočky musí být parneři ( lze udělat vyjímku u léčitelů,aby se spestřila hra :) )
Koťata se tayk počítají za postavu, pokud jste tedy vyhráli možnost mít další postavu můžete za ně hrát nebo může i někdo jiný
Napíšte normálně registraci do registrací, akorát mu dáte příslšný věka napíšete tam jeho rodinu
Napište kolik chcete mít koťat.
Kotata se musí alespoň trochu podobat jednomu z rodičů ( netýka se magie)
Březost trvá v našem 3 týdny (né že kotě bude mluvit už v břiše matky) a u porodu MUSÍ být léčitel pokud ho klan má. Vaše kočka je po porodu vysílená
Kočka má povinost se o koťata do půl roku starat, ale kocour nemusí
obrázek je od river spirit

Pravidla

5. listopadu 2015 v 20:35 | Dark |  pravidla
Obecná pravidla na webu:
 • Každý může mít jen jednu postavu, pokud další nyvhrál v akci
 • Registraci zasílejte jen jednou
 • chovat se obecně slušně
 • Dodržovat pravidla
 • Být aktivní 2. do měsíce , pokud vůdce nebo admin tak 2. do týdne (můžete se omluvit samozdřejmě)
 • ŽÁDNÉ REKLAMY
 • hrát až PO TOM co admin schválí vaši registraci
 • Respektovat adminy

Pravidla psaní v příbehu:
 • Žádná sprostá slova / maximálně tedy vytečkovat.
 • Chovat se obecně slušně.
 • Respektovat příspěvky ostatních.
 • Nepsat za nikoho jiného.
 • Příspěvky minimálně dlouhé 3 řádky (nemusí být 3. řádek dokončen)
 • Žádné reklamy.
 • Dodržujte pravidla zacházení s magiemi, které naleznete na blogu
 • Respektovat pokyny admina
 • Respektovat akci pokud nějaká běží
 • Chovat se v příběhu jako kočka (švihejte ocasem…)
 • Psát pouze věci k příběhu (možno na začátku něco napsat ale označte to tímto //
DÍKY ŽE JE DODŽUJETE
obrázek je od river spirit

Magie

4. listopadu 2015 v 18:11 | Dark |  magie a hodnosti

Každý si může vybrat jednu magii!!!

Vítr je jediným živlem ze všech (i základních i doplňových), který umí létat... Nikdo jiný to nedokáže. Každý má na začátku základy magie.
Magie Vás stojí spoustu energie, můžete ji prto používat omezeně. Ze začátku umíte jen základní (modré věci) a pstupně se je učíte. Vbnímejte prosím kdy vsá zasáhne cizí magie. MAGIE NENÍ SMRTO NOSNÁ!!!
Čeveně označené - těžké lze zíksta jen v akci
Modře označené - lehké, umíte od začátkuVítr - větrná koule, vakuum, proměna ve vítr, létání, po­hánění hurikánu,rychlý běh, hýbání věcmi, mluvení větrnou řečí (tajná řeč rozumí jen kočky s touto maggi)
Voda - proměna v rybu,vodní vír,vodní pumpa,vyvolání deš­tě,ovládání proudů,ovládní vody, dýchání pod vodou,vysátí vody z žívých organismů (okamžitá smrt daného tvora nebo rostliny)
Oheň - zapálení srsti,ohnivé koule,ohnivzdornost ,čerpání energie z ohně,dokáže zapálit předměty,zapálit si ocas, probuzení vulkánu
Země - omotání šlahouny, nechat vyrůst rostlinu, procházení skrze stromy, možnosti komunikace s ostatními živočichy,ovládání bahna, přeměna v malé zvíře dle vlastního výběru
Led - vyrobení ledu, ledový vítr, vyvolání sněžení, vyvolání sněhové bouře, umí měnit skupenství vody, má některé základní schonosti vody
Světlo - čerpá energii že slunce, umí zářit (mírně), pálí jako oheň, cestování rychlostí světla, změna ve sluneční paprsek
Mlha - vyrobí mlhu,dokáže se měnit v mlhu,mizet,umí rychle běhat,umí číst myšlenky, umi mluvit do mysli
Blesk - vyvolání bouře,přeměna v blesk,přemysťování na různá místa,dokáže vyrobit blesk,čerpání síly z bouře
Duha - dokáže změnit barvu různých věcí, dokáže splývat s okolím jako chameleon, má hypnotické schopnosti
Temnota- lepší mluvení s hvězdnými, orientace ve hvězdách, s
plynutí se tmou (krátce!!) , proměnení se ve hvězdu, orientace podle hvědz, vytvořit kolem sebe kouř (stejný efekt jako mlha)
Tvar: změnit identitu (změna v kočku, kterou jste naposledy spatřili), změnit se na střední objekt (velikost kamene, zajíce), změnit velikost (menší, střední, vysoký), změnit se na menší objekt (velikost rostliny, myši)
Energie:vytvoření energetické bytůstky (ochránce), zbavení veškeré energie protivníka, stvoření energetické koule, energetický průlom (vytvoří menší otřesy), dlouhodobá výdrž
inspirováno jinou rpg (http://kocici-rpg.blog.cz/)


obrázek je od river spirit

Merkur

4. listopadu 2015 v 18:04 | Dark |  členi
Warriors Cats - Foxleap by Cat-Patrisiya
Jméno:Merkur
Hodnost:Tulák
Pohlaví: Kocour
Věk:1 rok
Schopnost: země
Rodina:Ztracená
Partnerství: Sama
Povaha:
Merkur je velmi přátelský, má rád společnost, je odvážný protože od malička žije sám,Má rád umění, je trochu zbrklí ale přitom inteligentní na půl, nedává rád na sebe pozornost ale když už je s přáteli tak tak se rád upozorní, je perfekcionista a nezkazí žádnou srandu.
Rodinu ztratil když byl malý do jejich vesnice přiběhli armády vojáku a postřelily všechny. Máma mu řekla ať se jde schovat ať utíká pryč, Merkur poslechl utíkal a utíkal najednou slyšel výstřel a pak už svoji rodinu nikdy neviděl nic víc si nepamatuje a ani jestli měl sourozence.
Vzhled:Má velké světle zelené oči, má do červena chlupatý kožíšek ale hruď má béžovou, má nádherné vínové proužky na těle a světle hnědé packy.