Dremurr [Drý-můr]

14. listopadu 2015 v 10:13 | Dark |  členi
Jméno: Dremurr [Drý-můr]
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kocour
Věk: 2 roky
Schopnost: Temnota
Rodina:
Gorse (otec)
Orini (matka)
Frid (bratr) a Chatte (sestra)
Partnerství: Zatím nic.
Povaha:
Není to kocour jako každý druhý. Slabost a drzost mu nic neříkají do noty. Je to spíše pohodový, klidný a rozvážný člen do každé situace. Má respekt ku hvězdným, klanům a všem, kteří na to mají kam dosáhnout. I tak či onak, najde se i v místě jako krajina Žádných Hvězd. Perfektní? To sotva. Své špatné stránky schovává k sobě a když už tak je ukazuje v nejtěžších časech. Roztržitý svým odpuštěním a vymazáním všeho dobrého, ztratí jednoduše smysl života a začne se chovat jako utržený na větvi.
Ale nezapomeňte, nestává se to často, aby rupl svým svědomím a dal se na vše co jen zmůže. Dále chci zde hlavně zmínit jeho odhodlanost a statečnost, klidně i riskuje pokud nic jiného nezmůže.
Vzhled:
Hnědý kocour s tmavým potiskem po obličeji a celém těle. Náprsenka svižně bílá i s vnitřními oušky. Oči potemněle ledové se zúženými panenkami ho vystihují nepatrně ihned v každém období. Na dotek je jeho tělo pokryté hrubým kožíškem s trčícími částmi. Jeho velikost je průměrně větší jak dospělá kočka, pokryto nepatrnými rysy nad mírného svalstva a úzkých zad.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama