Lindsay (Linda )

8. listopadu 2015 v 11:13 | Dark |  členi
Jméno:Lindsay-říkávají jí Linda
Hodnost:Tulačka
Pohlaví:Kočka
Věk:2 roky
Schopnosti:Země
Rodina:Své rodiče si nepamatuje, vyrostla u milé staré paní. Ta však zemřela a od té doby je z Lindsay tulačka, protože se nechtěla dostat do útulku.
Partnerství://
Povaha:Lindsay je původně velice milá a mazlivá kočička. Její paní jí vždycky rozmazlovala a milovala. Když však zemřela, Lindsay to velice zasáhlo. Utekla z domu, protože se nechtěla dostat do útulku. Od té doby žije ze dne na den. Stala se z ní odtažitá kočka, ale přesto stále nepopře svou přátelskost a milou povahu. Jen je docela nedůvěřivá a hned o sobě všechno hned každému neřekne. Ráda se pomazlí a popovídá si, nebo si něco zahraje. Má ráda koťata a vůbec jí dělá dobře partnerský vztah. Je ale velmi tajemná a je na ní cosi temného. Má nějaké tajemství... Ráda se v noci prochází a jen tak mňouká. Je také ráda sama a ráda se zlepšuje v magii. Je vytrvalá, bojovná a jde si za svými cíli. Také ale ráda pomáhá a usmiřuje. Umí od mala komunikovat s mrtvými, ale vyhýbá se tomu. Netuší proč to tak je a má z toho strach. Její sen je jednou vést nějakou velkou kočičí smečku. Vlastně je velice dominantní, rozená vůdčí kočka.
Vzhled: Velké oči, hebká srst, štíhlé a obratné tělo. Krásná a zároveň maximálně pohyblivá kočka. A taky moc roztomilá. Ale zároveň z ní vychází cosi temného, co ostatním říká "radši se nepřibližuj." V noci její černobílá srst jemně světle modře svítí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama