Komentáře

Zobrazit vše (299)
Zobrazit starší komentáře

201 Draco Draco | 29. července 2016 v 1:05 | Reagovat

Nebo

Rodina:
Matka: Mula
Otec:  Kulor
Bratři:Chumvi:Izák
Sestry:Fiona,Střelka,Sněhurka
(Neznám je žijí u lidí)
Partnerka: Nemám(Kdysi to byla  Elizabeth ale ta umřela)
Potomci: Elizabeth(vychovává jí   jiný klan nejspíš má jiné jméno)+ Dva kluci,(při porodu je zabil nějaký klan koček)

202 Warrios Warrios | 29. července 2016 v 16:37 | Reagovat

podívej se do kecačky Dark :)

203 Warrios Warrios | 30. července 2016 v 10:42 | Reagovat

takže Darký schválíš mi tu registku až tu budeš? :DD

204 Maty Maty | 30. července 2016 v 23:26 | Reagovat

//Maty se rozhodla pro další postavu, protože Ivy už jí není dost dobrá. Kdyby něco, jsem na mobilu, takže tam bude 1 000 002 chyb :/

205 Maty Maty | 31. července 2016 v 14:24 | Reagovat

Jméno:
Pírko

Hodnost:
tulák

Pohlaví:
kocour

Věk:
6 měsíců

Magie:
Vítr

Rodina:
Rodiče nikdy nepoznal
Sestra: Flora (starala se o něj)

Partnerství:
nic

Povaha:
Je menšího vzrůstu, má rád vodu, není vybíravý a je moc hodný. Rád pomůže nebo poradí, nevychloubá se a když pozná kočku, která se mu líbí, bere jí jako přítele. Když se mu někdo nelíbí, ignoruje ho. Hodí se do klanu. Přátele si vybírá a ne s každým se skamarádí. Jinak je to ideální přítel a společník.

Vzhled:
Čekám až ho Leo dodělá.

206 Raven Raven | E-mail | 31. července 2016 v 20:50 | Reagovat

Jméno:
Raven

Hodnost:
Tulák

Pohlaví:
Kočka

Věk:
3 roky

Magie:
Vítr

Rodina:
Bratr - Kayi
Zbytek neznámo kde.

Partnerství:
Nemá

Povaha:
Když se na ní podíváte, ona není kočka, co by vám důvěřovala ihned. Ba naopak, je docela nedůvěřivá a většinou si velice hlídá své okolí. Patří mezi tiché tvorečky, kteří naslouchají každému slovu, vše si pečlivě zapamatují a moc se neozývají, pokud jde o skupinové konverzace. Ty opravdu ráda nemá. Většinu času se utápí ve svých myšlenkách, zvláště přemýšlí nad svou minulostí, která jí občas nečiní příliš šťastnou. Pokud ji potkáte, uvidíte, že je naprosto nekonfliktní kočka. Nepere se ráda, ale nenechte se oklamat, že by po někom neskočila. Pokud ji dokážete naštvat, nebojí se vytasit zoubky. Spřátelíte-li se s ní, bude vám oddána, bude vás provázet na každém kroku, když ji budete potřebovat. Nikdy na vás jako na přítele nezapomene, ona na své blízké nikdy nezapomíná.
Pokud je opravdu něco, čemu dokáže propadnout na první pohled, jsou to koťátka. Ona je celkově takový typ kočky, který se stará o své přátele, snaží se jim pomoci a dokáže se pro ně občas i přetrhnout. Možná je v tomhle trošku naivní, ale kompenzuje si to tím, že prostě chvíli trvá, než vás jako opravdového přítele, kterému může věřit, bude brát. Ale je taky dost možné, že si vás kvůli povaze k srsti nikdy nepustí. Je v některých ohledech zvláštní a občas si i protiřečí, ale ve většině ze situací se rozhoduje zcela intuitivně, proto od ní občas můžete očekávat něco, co byste do ní vůbec  neřekli.  Vcelku je ale velmi  ochranářská, milá a empatická kočka, která ráda pomůže tomu, komu důvěřuje.

Vzhled:
Raven je kočka poměrně malého postavení těla se světle hnědou srstí, vypadajíc místy možná jako špinavá, ale není tomu tak. Má vybledlá nazelenalá očka, která obvykle mlčenlivě hledí do prázdna. Dále menší čumáček a titěrnou tlamičku.  Její ocas není zas tak velký, ačkoliv má poměrně hustou srst. Drobné tlapky s menším zesvětlením navrchu, na kterých jsou ovšem velmi ostré drápky, jsou její neodmyslitelnou součástí.  Na krku má růžové peříčko od své matky.

http://orig01.deviantart.net/4c9e/f/2012/306/6/7/frozen_flower____by_t_assel-d5jq9kq.png

207 Maty Maty | 31. července 2016 v 21:46 | Reagovat

[206]: Krása. Pro mě naprosto bez jediné chybky. Krásně rozepsaná povaha i vzhled. Takové registrace mám ráda. Můžeš hrát.

208 Maty Maty | 31. července 2016 v 22:02 | Reagovat

Já taky ještě rozepíšu povahu.

Povaha:
Je menšího vzrůstu, má rád vodu, není vybíravý a je moc hodný. Rád pomůže nebo poradí, nevychloubá se a když pozná někoho, kdo se mu líbí, bere ho jako přítele. Když se mu někdo nelíbí, ignoruje ho. Hodí se do klanu. Přátele si vybírá a ne s každým se skamarádí. Jinak je to ideální přítel a společník. Trénink je pro něj spíš zábava než práce. Je proto velmi pozorný a učenlivý. Je docela tichý a nemá potřebu na sebe upozorňovat a u všeho být. Vystačí si sám, přesně jak byl naučený. Hned jak si uměl obstarat vše potřebné, třeba hledat zbytky potravy, sestra ho opustila o on musel zůstat sám. Je tudíž samostatný, i když malá pomoc se občas hodí všem.

209 Tashyane Tashyane | 1. srpna 2016 v 2:12 | Reagovat

Jméno: Bawen
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kocour
Věk: 4 roky
Magie: Mlha
Rodina: xx
Partnerství: xx
Povaha: Rozmanitost povahy tohoto kocoura je vskutku velká. Je to spíše samotář, nerad se  seznamuje ale přesto si cení každé známosti jenž naváže. Ke svým přátelům je vždy nakloňen, snaží se jím být napomocný a s radostí je vyslyší. Rád se účí novým věcem ale nemá rád velké změny, proto na ně často reaguje negativně. Je to výborný lovec, zná mnoho triků a má za sebou léta praxe. Přes to všechno si osud vybral svou daň a on mívá problémy s chováním a vzácně také s pamětí. Většinu věcí bere z cynického pohledu, tudíž je těžké se s ním bavit o vážných věcech a ptát se ho na nějaký názor.Po různých toulkách by se rád usadil.
Vzhled:
Jeho srst je delší, má mouratou barvu ale vzor není vyjímaje hlavu a tlapky výrazný. Oči jsou žlutozelené. Má dlouhé štíhlé tělo ale husté chlupy ho dělají většího a mohutnějšího než doopravdy je.

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/960191_735261503168038_1672439036_n.jpg?oh=a1d660e8205067e9280f3ccc41b65b49&oe=581AA9E0

210 Dark Dark | 1. srpna 2016 v 3:25 | Reagovat

Bawen: schváleno
Maty ty máš těch postav vážně hodně.  Popřemyslim o tom

211 Maty Maty | 1. srpna 2016 v 10:55 | Reagovat

[210]: Nemám, mám jenom Ivy a Willa za kterého má hrát Franceska. Jelikož za Blothi už se mi hrát nechce. A teď hraju za Belliny postavy. Za Bell, Ice, Tery a Rox za kterou má hrát Spirit. Já mám jen dvě postavy.

212 Tashyane Tashyane | 1. srpna 2016 v 21:24 | Reagovat

[210]: Děkuju moc!

213 Dark Dark | 2. srpna 2016 v 11:28 | Reagovat

Tak dobře můžeš
Bawen mužes hrát

214 Amelli Amelli | 2. srpna 2016 v 19:27 | Reagovat

Jméno: Amelli
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kočka
Věk: 2 a půl roku
Magie: Oheň
Rodina:
Matka a otec • Allex a Cloth
Sestra a bratr • Cynth a Llex
Povaha:
Půvabná, krásná kočka s tím šarmem a okouzlením ke všem, sympatická leda komu, kdo ji padne do tlapek jako neurozená myška. Velice lehké uvěřit tomu, že je vaší nejlepší kamarádkou a smířit se s lží nebo žít v pravdě jako spráskaný pes a sluha této lamačky srdcí. Nebolí ji, nevadí prostě nic, jakýkoliv cit, který k ní svěříte, bude na to reagovat stále stejným způsobem, divadelním a dramatickým. Často se ukazuje jako bezbranný zárodek, který byl smáčen v opětovném deštíku a vyhladovělý, ale po pravdě to má být velice lstivá kočka, která dokáže zneužít šancí druhých a podráždit je v ten poslední moment. Pohled velice pohodová, přátelská a nápomocná, opak však má existovat pravdou, když se naskytne něco jako přátelství. Zvládne všechno rozdupat a udusit v hlíně jenom pro své dobro, jednoduše takový povrchní sobec. V pravém světle se ukazuje negativním způsobem, ale když to samé světlo zhasne, tak je to někdo vyměněný pozitivem. Pamatujte, oheň může sice dát teplo a pocit bezpečí, ale přitom může způsobit hodně škod a málo užitku.
Vzhled:
Zbarvení zrzavého plamínku s nádherným, štíhlým tělíčkem a opravdu chlupatým kožíškem s dlouhým ocáskem, který by zvládl oprášit zem. Její očka nesou lesklou oranžovou barvičku, odtud se odvíjí tak též její růžový čumáček s flíčky a fousky. Na to, že vypadá tak nevině má celkem obratnou malou stavbu těla, která zvládne uhýbat leda čemu všemu, proto je těžké ji často vrazit tlapou do tváře.

http://orig02.deviantart.net/24fd/f/2012/155/d/c/dc8685bd06fe417b73f355050f1f4111-d5283yq.png

215 Dark Dark | 3. srpna 2016 v 20:00 | Reagovat

Amelli: schváleno ale příště prosím počkej až ti to někdo schválí

216 Warrios Warrios | 8. srpna 2016 v 18:56 | Reagovat

Jméno:Kattie
Hodnost:Tulák
Pohlaví:Kočka
Věk:
Magie:Mlha
Rodina:
Matka Amelli-živá
otec Draco-mrtvý
Sestra Caitilyn-živá
Povaha:
Tato malá kočička je velmi odvážná ale lstivá.Je převážně po mamce která je moc  neřešila dalo by se říct ignorovala.Je velmi šikovná a hodná ale je tu i její druhá stránka.když něco uděláte její sestřičce nevyjdete s ponížením.záleží ji na tom aby byla v klidu.je pohodová a vystačí si i sama.je sama sebou a nemá ráda když někdo lže nebo podvádí,vytahuje se či pomlouvá druhé.takové kočky by nevyšly bez zranění.má velké sebevědomí a nebojí se říct svůj názor nahlas.má ráda ticho a když je sama.má radši podzim.nebojí se vody ale nemusí jí mít každý den.je odvážná a nebojí se velkých koček.s mamkou mají dobrý ale špatný vstah.
Vzhled:
je celá šedá a lehce se schová ve tmě.je krátkosrstá ale má huńatý ocásek který jí přináší štěstí.v klanu by se chtěla stát léčitelkou.má modré zářivé oči které ostatním připomínají plamínek lásky a svobody.

217 Warrios Warrios | 8. srpna 2016 v 18:58 | Reagovat

pardon !!! tak ještě jednou !
Jméno:Kattie
Hodnost:Tulák
Pohlaví:Kočka
Věk:
Magie:Mlha
Rodina:
Matka Amelli-živá
otec Draco-mrtvý
Sestra Caitilyn-živá
Povaha:
Tato malá kočička je velmi odvážná ale lstivá.Je převážně po mamce která je moc  neřešila dalo by se říct ignorovala.Je velmi šikovná a hodná ale je tu i její druhá stránka.když něco uděláte její sestřičce nevyjdete s ponížením.záleží ji na tom aby byla v klidu.je pohodová a vystačí si i sama.je sama sebou a nemá ráda když někdo lže nebo podvádí,vytahuje se či pomlouvá druhé.takové kočky by nevyšly bez zranění.má velké sebevědomí a nebojí se říct svůj názor nahlas.má ráda ticho a když je sama.má radši podzim.nebojí se vody ale nemusí jí mít každý den.je odvážná a nebojí se velkých koček.s mamkou mají dobrý ale špatný vstah.
Vzhled:
je celá šedá a lehce se schová ve tmě.je krátkosrstá ale má huńatý ocásek který jí přináší štěstí.v klanu by se chtěla stát léčitelkou.má modré zářivé oči které ostatním připomínají plamínek lásky a svobody.

http://cdn.paper4pc.com/images/silver-stream-wallpaper-1.jpg

218 Warrios Warrios | 8. srpna 2016 v 19:01 | Reagovat

Věk:týden a půl

219 Caitilin Caitilin | 8. srpna 2016 v 19:32 | Reagovat

Jméno: Caitilin
Hodnost: Kotě
Pohlaví: Kočka
Věk: Nenarozena (Narodí se 18.9)
Magie: Voda
Rodina:
Matka a otec • Amelli a Draco
Sestra • Katniss
Povaha:
Nízký temperament, výbušná a opravdu nevrlá, takhle by se dala nazvat už od prvního setkání s ní. Nebojí se zaútočit nebo dupnout na zem, bývá až moc často pravdomluvná ohledně názorů a nenechá se jen tak někým zadržet. Šarmem opravdu působí v davu a dokáže pomást několika kocourům myšlenku už jen o jejím chování. Ke všem, kteří jsou pro ní drazí jako ku příkladu přátelé a rodina se chová mile a přátelsky. Někdy je až moc protektivní a starostlivá o všem možném co se děje okolo světa.
Vzhled:
Vcelku malé tělíčko s velice ohebnou kostrčí, co zdědila po své milované matce. Je zbarvena do světle hnědé s tmavými flíčky, které ji krásně vystihují za slunečního třpytu. Je to krátkosrstá kočka, ale má opravdu dlouhý, huňatý ocásek  s kterým se neobtěžuje trošku pohrát. Očka do krásně tmavé modré barvičky s tím růžovým čumáčkem ji celá osobnost vystihuje. Jak bude růst, tak tím více bude hbitější a silnější jako její rodiče.
https://em.wattpad.com/826d6838ac05344895471a1101c4d866fc14009b/687474703a2f2f696d61676573342e66616e706f702e636f6d2f696d6167652f70686f746f732f32313230303030302f42726f6f6b2d77686572652d536d616c6c2d466973682d5377696d2d77617272696f72732d636174732d32313230313334322d313431362d313739322e6a7067?s=fit&h=360&w=360&q=80

220 Dark Dark | 8. srpna 2016 v 19:42 | Reagovat

[219schváleno, ale máš tam menší rozkol. s mamkou mají dobrý ale špatný vstah.

221 Dark Dark | 8. srpna 2016 v 19:54 | Reagovat

[219]:Taky schváleno

222 Warrios Warrios | 8. srpna 2016 v 20:20 | Reagovat

to bylo na mê?1 zpráva

223 Dark Dark | 9. srpna 2016 v 9:49 | Reagovat

[222]: ano

224 Black Black | 18. srpna 2016 v 12:31 | Reagovat

Jméno:
Hallow (čte se Hejlou)

Hodnost:
Tulačka

Pohlaví:
Kočka

Věk:
2 roky

Magie:
Oheň

Rodina:
Matka-Swarg
Otec-Bloodhigh
Sestra-Strash

Partnerství:
nikdy nepoznala lásku

Povaha:
Hallowina povaha je opravdu zvláštní. Na někoho dokáže být milá a na někoho zlá. Dokáže být nesnesitelně otravná a když jí potkáte v noci, možná se kvůli jejímu vzhledu i leknete. Narodila se na Halloween a proto jí pojmenovali Hallow. Je to kočka, které by jste se neměli otáčet zády, nikdy nevíte co od ní čekat. Chvilku může být přátelská a milá a najednou se změní v otravnou nebo zlou kočku. Vodu zas tolik nemusí. Občas se sice napije nebo osvěží, ale to nedělá pořád. Ráda dělá blbosti a i když si to třeba neuvědomuje tak vám může i něco pokazit. Je to prostě taková zvláštní kočka, která si prostě neuvědomuje co dělá i když už je dospělá.

Vzhled:
Má tři barvy srsti, hnědou, oranžovou a žlutou. Nad očima, na tlapkách a jinde na těle má škrábance z doby kdy pronikla do města a potkala smečku vzteklých psů. Oči má světle žluté.
http://www.imagehosting.cz/?v=hallow.jpg

225 Maty Maty | 18. srpna 2016 v 20:15 | Reagovat

[224]: Dobře, no

226 Terka Terka | E-mail | 27. srpna 2016 v 11:31 | Reagovat

Ahoj prepáčte že otravujem ale moju registráciu vyhodilo že je spam. Môžete sa niekto na to prosím pozrieť? Dakujem

227 Tom Tom | 27. srpna 2016 v 13:19 | Reagovat

http://magic-in-our-blood.blueforum.cz
Škola čar a kouzel už se ale prosím registrujete na prváka:) je tu jen jeden

228 Terka Terka | 27. srpna 2016 v 13:22 | Reagovat

[227]: prosím ako to súvisí so mnou? Prepáčte nedochádza mi

229 Tom Tom | 27. srpna 2016 v 14:31 | Reagovat

[228]:  No já tu vlastně jen propagují hru:)

230 Tom Tom | 27. srpna 2016 v 14:33 | Reagovat

Klidně se registrují:) a řekni to kamarádům ale doufám že práci;) je to jen na tobě

231 Tom Tom | 27. srpna 2016 v 14:34 | Reagovat

Prváci..

232 Jeeperka Jeeperka | Web | 27. srpna 2016 v 15:05 | Reagovat

Jméno: Kenickie
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kocour
Věk: 2
Magie: Mlha
Rodina: Rodiče a sourozenci jsou stejně mrtví, tak k čemu to psát
Partnerství: Ze začátku nemám žádného partnera
Povaha: Je to velmi zvědavý vychrtlý kocour. Trochu podivín, ostatně jako každá orientální kočka. Rád strká nos tak kam nemá a zkoumá nové věci. Na druhou stranu je rozumnej a má pud sebezáchovy, takže neskočí do všeho po hlavě. Rád si hledá nové přátele, ale nerad má za někoho odpovědnost.
Vzhled: Černý vychrtlý orientální kocour na dlouhých nohách. Oči má zelené a uši má veliký.

http://catori.ru/cats/simona/s140420/IMG_9205.jpg
http://catori.ru/cats/simona/s140420/IMG_9222.jpg

233 Dark Dark | 27. srpna 2016 v 15:30 | Reagovat

[232]: schváleno

234 Jeeperka Jeeperka | Web | 27. srpna 2016 v 23:31 | Reagovat

[233]: Existuje zde nějaké spešl pravidlo ohledně registrace na fórum?

235 Terka Terka | E-mail | 28. srpna 2016 v 10:09 | Reagovat

Prepáčte že stále otravujem ale už zase mi registráciu vyhodili ako spam prosím pozrite sa na to. Dakujem

236 Dark Dark | 28. srpna 2016 v 10:27 | Reagovat

[235]: Je mi líto, ale...registrovat se tu nemůžeš, asi máš sourozence který se registrovat pak možná nebudeš mít přístup ale... Mohla bys to zkusit v jiné IP protože na tu tvou IP se registrovali 10 postav..ale je možné že máme technické potíže a do ledna by to bohužel fungovalo..jinak zkus jiné IP např.od kamarádů:)

237 Dark Dark | 28. srpna 2016 v 10:28 | Reagovat

[234]: Co tím myslíš?...

238 Dark Dark | 28. srpna 2016 v 10:30 | Reagovat

Registrovaní zmáčkněte odkaz nahoře

239 tetka tetka | E-mail | 28. srpna 2016 v 13:18 | Reagovat

No raz som sa sem registrovala a vyhodilo mi to kste fak som to necahala tak prosim mozes mi dat alebo poslat mi na moj gmail svoj? Aby som ti napisala registraciu tam a mozno by si ma prijala? Moj gmail je rosinovaterka@gmail.com

240 Jeeperka Jeeperka | Web | 28. srpna 2016 v 14:49 | Reagovat

[237]: Někdo se na fórum včera registroval pod jménem mé kočky .. trochu divné. Já se tím pádem na foru nemůžu registrovat, jelikož mi někdo to jméno prostě ukradl e,e

241 Dark Dark | 29. srpna 2016 v 11:48 | Reagovat

[239]:  Tak  carto.c@seznam.cz
Když nic nenapíšu ber to jako neschválení...Alena tu registraci se podíváme možná někdy jindy.. Nevím kdy budu mít čas.

[240]: No... uvidíme co se dá dělat...zkus Kenickie. Na konci tečka...máš pravdu je to celkem divné mohla to být i schoda jmen ale na druhou stranu..tohle jméno je vymyšleno tebou..

242 Jeeperka Jeeperka | Web | 29. srpna 2016 v 12:08 | Reagovat

[241]: Zkoušela jsem se tam přihlásit, kdybych náhodou ten účet v nějakém zatmění smyslů nevytvořila, ale samozřejmě to nešlo. Zkontrolovala jsem si to ještě radši zasláním hesla na e-mail a to se odeslalo na jakýsi e-mail ludik.ludik@seznam.cz ..
Prozatím se tam zaregistruju holt jinak

243 Dark Dark | 29. srpna 2016 v 22:48 | Reagovat

[242]: No dobře..Napíšu na ten email..

244 Bgvy Bgvy | 29. srpna 2016 v 23:06 | Reagovat

[242]:  Tak ten co ti sebral jméno si ho změnil..

245 Dark Dark | 29. srpna 2016 v 23:11 | Reagovat

[244]:  Aspoň tak...Ještě jednou a dám ti ban!.

246 Maty Maty | 30. srpna 2016 v 21:38 | Reagovat

Bóže

247 Kaiko Kaiko | 4. září 2016 v 20:47 | Reagovat

Jméno: Moss
Hodnost: tulák
Pohlaví: kocour
Věk: 3 roky
Magie: voda
Rodina: dva bratři, sestra, matka, otec
Partnerství: žádné

Povaha: Moss je bezproblémový kocour s klidnou povahou. Nic ho jen tak nerozhodí a ze všeho si raději dělá srandu. Je přátelský a líný. Nejraději bývá sám. Nevypadá moc ukecaně, ale v dobré náladě (kterou si  snaží udržovat) se dokáže hodně rozpovídat. Má velký smysl pro humor. Nejraději se válí na hladkém kameni u řeky. Spává na vysokém stromě , který nazývá domovem. Moc daleko se od něj nevzdaluje, protože nemá rád velkou fyzickou námahu a na tomto místě mu to vyhovuje. Miluje vodu, když se naválí, tak tráví čas plaváním nebo broděním se v řece. Je výborný rybář, proto jeho jídelníček tvoří především ryby. Má velkou rodinu, kterou jako mladý opustil s tím, že nechce pořád nést zodpovědnost za své otravné sourozence. Jeho odchod nikoho nepřekvapil, plánoval ho už dlouho. Soubojům se raději vyhýbá, ne že by měl strach, ale je toho názoru, že pokud jde incident vyřešit jiným způsobem, než rvačkou, tak proč by se měl prát? O své přátele se dokáže postarat, i když ho to otravuje. Při nejhorším za ně dokáže položit i život.

Vzhled: Je mohutnější postavy, která na první pohled vypadá silně a vyrovnaně. Má hustou, hnědě zabarvenou srst se světlými částmi. Velké, zeleno žluté oči, kterýma vás sleduje při každém vašem pohybu poblíž něj.
https://cz.pinterest.com/pin/424182858624067836/

248 Silberfluss Silberfluss | 4. září 2016 v 21:12 | Reagovat

Jméno : Silberfluss
Hodnost : tulák
Pohlaví : kočka
Věk : rok a půl
Magie : oheň
Rodina : sestra Ginger
Partnerství žádné

Povaha : Je milá přátelská ale I trochu divná když má špatnou náladu umí být kousavá ale svým přátelům a rodině nikdy neváhá pomoct když jsou v nebezpečí ale někdy ji dokáže zlost zaslepit a může se stát pro sebe I svůj klan nebezpečnou.

Vzhled: Je menší a hubenější postavy její srst je stříbrná a črnýmy pruhy.
http://www.imagehosting.cz/?v=feathertai.png

249 Arisu Arisu | E-mail | 4. září 2016 v 22:32 | Reagovat

Jméno: Ginger

Hodnost: tulák

Pohlaví: kočka

Věk: rok a půl

Magie: země

Rodina: Silberfluss (sourozenec)

Partnerství: -

Povaha:
Na první pohled jsem velice milá a přátelská, miluji společnost kocourů, kytiček, stromečků a motýlků, které můžu lovit. Jsem věčná optimistka a většinou mám velice dobrou náladu, kterou mi dokážou zkazit jen věčně umňaučená koťata a nedostatek jídla. Miluji lov a běhání v korunách stromů. Jsem roztržitá a pokud nemám po boku krásného kocoura tak se nevydržím válet dlouho na jednom místě. Samozřejmě mám také své stinné stránky, jak už jsem zmínila tak nemám ráda koťata, psy, dvounožce a větším vodním plochám se vyhýbám jako čert kříži, protože mi voda hrozně cuchá kožíšek na který hodně dbám. Mám problém s autoritami a respektuji jen málo koček, ale naučila jsem se nedávat najevo, co si myslím, protože mě to už mnohokrát přivedlo do nepříjemných situací.
Po smrti svých dvou sourozenců a partnera nemám kromě své mírně natvrdlé sestřičky nikoho ke komu bych měla nějaký vztah.

Vzhled:
Jsem drobnější postavy, mám zrzavou srst, která je hustější kolem krku, malou bílou tečku na náprsence, delší nohy, pravou bílou tlapky a huňatý ocas, uši zakončené štětinkami chlupů a velké zelené oči. Pod očima mám pár malých bílých teček.

http://www.imagehosting.cz/?v=1419366517.jpg

https://cz.pinterest.com/pin/382876405801299803/

250 Dark Dark | 11. září 2016 v 19:54 | Reagovat

schválo všem :)

251 Peťa Peťa | E-mail | 18. září 2016 v 20:14 | Reagovat

Jméno: Asagyra
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kočka
Věk: 1 rok
Magie: Vítr
Rodina: mám jen jednu sestru-Kendy
Partnerství: nemám partnera
Povaha: mám ráda vodu,miluji běhání,učím se létat,jsem milá velice ráda si s někým povídám tajnou řečí, nejsem líná kočka spíš mám spoustu energie šplhám po stromech a objevuji svět rodiče nám umřeli když jsme byly malé
Vzhled:mám světle šedou srst na konci ocasu a na konci oušek mám tmávé fleky na koncích tlapek mám bílé fleky a bílou srst na hrudi mám modré oči a růžový nos nevím jestli může mít křídla ,ale kdyby ano tak je má bílošedá můj obrázek: file:///C:/Users/Petra/Desktop/Obr%C3%A1zky!!!/Asagyraskridly.jpg prosím pokud mi to schválíte a budete mít čas napište mi to do emailu- petradurinov@seznam.cz

252 arisu3 arisu3 | 19. září 2016 v 14:57 | Reagovat

[251]: Obrázek musíš někam nahrát.. nejlépe na nějaké úložiště //image hosting.. nebo případně rovnou z devianartu, bo tohle nepůjde pochopitelně nikomu kromě tebe otevřít.. =D

253 Asagyra Asagyra | 19. září 2016 v 17:21 | Reagovat

tak jo to jsem zas já  pokud ten odkaz nepůjde tak už nevím :( http://www.imagehosting.cz/?v=asagyraskr.jpg

254 Asagyra Asagyra | 19. září 2016 v 17:23 | Reagovat

mělo by to jít ,ale není to nějáký mistrovský obrázek :D

255 Dark Dark | 19. září 2016 v 17:40 | Reagovat

[251]:schváleno

256 NellT NellT | 25. září 2016 v 9:53 | Reagovat

Jméno: Sparkle
Hodnost:tulák
Pohlaví:kočka
Věk:1 rok
Magie:Mlha
Rodina:sestra
Partnerství:nikdo
Povaha:je milá,má ráda vodu, ráda prozkoumává okolí,má ráda západy slunce,je nebojácná,moc ráda běhá,  je šikovná,umí se o sebe postarat a pečlivě se stará o svůj kožíšek, má moc ráda svoji sestru se kterou zlepšuje své dovednosti
Vzhled: :jsem střední postavy, mám černou srst hustější kolem krku s bílými 'skvrnami' (tečkami a proužky),černý nos a modré oči s bílou ofinkou
obrázek dělala Gyra inspirováno od river spirit: http://www.imagehosting.cz/?v=nelaaca.jpg

257 Maty Maty | 25. září 2016 v 10:19 | Reagovat

[256]: Prodluž povahu. Máš mít min. 6 řádků a máš jen 3! Jinak hezký. Akorát nemáš sestry jméno, ale to moc nevadí :)

258 NellT NellT | 25. září 2016 v 10:59 | Reagovat

Povaha:Když nám s Asagyrou umřeli rodiče tak jsem se o sestru starala já, jsem spolehlivá a přátelská kočka která lásku a přátelství roznáší dál a dál. Moje sestra se toho ode mne hodně naučila, protože jsem šikovná v lovu.Vždy když se mi chce závodím se setrou o to kdo je rychlejší v běhu , kdo lépe skáče do výšky, nebo se dokonce pereme.Ale ne moc velkou silou, abych jí neublížila, protože je jasné že když jsem o trochu starší tak jsem taky o trochu silnější a někdy jí nechávám oddechnout. Nebojím se prohry a taky mi nevadí když se umažu při "sportovních" aktivitách.
Sestra- Asagyra
Ona má napsáno Kendy, protože nevěděla jak se budu jmenovat.

259 Maty Maty | 25. září 2016 v 11:09 | Reagovat

[258]: Uznáno, hraj.

260 Jakub Jakub | 25. září 2016 v 11:46 | Reagovat

Jméno:Whisky
Hodnost:tulák
Pohlaví:kocour
Věk:1rok
Magie:led
Rodina:přátelé-Asagyra
Partnerství: nikdo
Povaha:mám rád vodu a zimní období, jsem pohodový kocour a jen tak něčeho se neleknu. Mám rád sníh a větrné počasí. Rád pomáhám ostatním kočkám a kocourům  v nesnázích a pokud je nutno tak se o ně i postarám. Mám vždy pozitivní náladu a když mi není nejlíp nedávám to na sobě znát.Když přijde na nebezpečí nebojím se chránit své přátele a ani někoho jiného a vždy se jich zastanu.Nemám rád posměváčky a zlomyslné kočky a kocoury.Někoho takového prostě nemůžu vystát…
Vzhled:jsem střední postavy, mám bílou srst s černými vzory, černý čumáček, černé tlapky,černá ouška  a modré oči obrázek je od Gyry inspirováno od river spirit : http://www.imagehosting.cz/?v=whisky.jpg

261 Maty Maty | 25. září 2016 v 12:04 | Reagovat

[260]: Je to velice pěkné. Akorát to jméno. Nevyčítám ti, že jsi ho kopíroval nebo tak, pokud ses nedíval na členy tak to jde snadno přehlédnout, ale jednoho Whiskyho už tu máme. Whisky dead Dragon. Takže si budeš muset změnit jméno.

262 Jakub Jakub | 25. září 2016 v 14:21 | Reagovat

Omlouvám se to jsem nevěděl jméno mi poradila Gyra a co třeba Snowlight nebo Diragon bojím se aby to první taky už někdo neměl...

263 Matylda Matylda | 25. září 2016 v 16:05 | Reagovat

[262]: Ano, Snow je taky zabraná. Diragon by šel

264 Jakub Jakub | 25. září 2016 v 16:19 | Reagovat

tak jo Diragon :D

265 Maty, ty blbí políčko na jméno Maty, ty blbí políčko na jméno | 25. září 2016 v 16:20 | Reagovat

[264]: Schváleno, hraj

266 Warrios Warrios | 23. října 2016 v 13:49 | Reagovat

Jméno:Rivia
Hodnost Tulača
Pohlaví:Kočka
Věk: 1rok
Magie: Země
Rodina: pche.. kdyby se o ní někdy starala
Povaha:
Je malá, ale zákeřná svi*ě.Ráda se pere, a hraje si s ostatními kočkami.Na to jak je malá je silná.Má velkou sebevědomost a ráda cítí vaší bolest, jak se svíráte ve vlastní krvi.Nezná slovo ‚díky, jsi moc milý a hodný‘ ale naopak ‚táhni ! nebo chceš smrt? myslím že ano posero‘.Nebojí se najiváků.Má radši kocoury, a ráda si s nimi zabojuje protože kočky? Brr !.. ble, takpové citlivky dříve neviděla.
Vzhed
Vypadá nevině.Její zelené oči vypadají jako tráva, a její šedavá srst jí pomáhá splynout sokolím.
http://i48.tinypic.com/beskmb.png

267 Dark Dark | 23. října 2016 v 14:09 | Reagovat

[266]:Schváleno

268 Elizabeth Elizabeth | 18. prosince 2016 v 18:00 | Reagovat

Jméno: Elizabeth (Pro přátelè Lízí)
Hodnost: Tulačka
Pohlaví: Kočka
Věk: 2 roky
Magie: Blesk
Rodina: Neznám

Povaha:
Velmi milá přátelská neúnavná a na první pohled sympatická a  hiperaktivní  kočka, která se chová někdy jako kotě a ráda se s nima hraje. A   dala by za rodinu a přátelé vlastní život. Sama se řídí heslem ,,Život do kočičích tlapkách'' Toto heslo si vymyslela už jako kotě, znamená to pomoc někomu v nouzi ať je to přítel či nepřítel, Teda aspoň si to myslí ale což o jejím klanu se to opravdu říct nedalo.
Když se někdo na Elizabeth  podívá působí vyrovnaně, něžně a krásně. Většinou si oní ostatní udělají představu hned co jí uvidí. Myslí si že je křehká jako ostatní kočky ale není, tedy aspoň si to myslí. Ona si o sobě myslí že je jiná, že není křehká a nepotřebuje kocoura který by jí chránil. Myslí si že je samostatná a dokáže se o sebe postarat sama bez pomoci. Vlastně si o sobě myslí že je odvážná a silná jako kterýkoli kocour nejspíš protože si jako malá hrála spíš s chlapci a vyrůstala v klanu plno kocourů takže jí chyběl kočičí  vzor. Veskutečnosti je ale něžná, uzavřená před ostatními, má ráda svůj klid, a jen tak jí něco nerozhodí. Je i silná odvážná a když si zaněčím jde jen tak se nevzdá. Její zdraví je ale narušované nočními můramy které má každou noc, takže občas vzbudí někoho poblíž. I přesto je Elizabeth přes den dost čiperná a občas provede i nějaký ten průšvich. Je nepředvídatelná má v sobě kousek kočky a kousek kocoura . Z kočky má něhu a vzručnost. Z kocoura odvahu a sílu. Moc jí ostatní nerozumí a tak se radši drží v ústraní.

Klan který jí vychovával jí učil rvát se bez soucitu ale taková nikdy nebyla naučila se sice dobře prát byla nejlepší zatím ještě nepotkala někoho kdo by jí srazil. Klan jí naučil krást byla to ta nejlepší zlodějkou v klanu, ale už nekrade. Už když byla kotě tak měla dobrý vstah ke přírodě a k hvězdám převzala po matce lásku k rostlinám, také se u ní projevovali schopnosti léčitelky
sama se už teprve v jednom roce stala léčitelkou, ale také má v zálibě adrenalin a boje...díky tomu je tak silná divoká kočka vlastně za tohle by mohla vděčit svému minulému klanu kde měla tvrdý výcvik,...ten klan neměla ráda všichni museli být silními a slabě koťata zabíjeli....Miluje vodu a ráda ryskuje a skáče. Je někdy praštěná ví že může umřít když například zkouší nebezpečné věci.
Sama si o sobě myslí že to není lehká kočka která se hned zamiluje do  kocoura kterého ani nezná, ona netouží po partnerovi ale jednou kdyby tak by rodinu chtěla. Její přátelství si musíte vysloužil druhé šance  sice dává ale mohlo by to trvat trochu déle....

Vzhled: Je to světle šedivá kočka se šedě tmavými pruhy,  normální velikosti,  její oči se zdají být nevinné a nebeský modré a laskavé. A někdy  přesto může být její ostrý pohled probodavý. Drobounký čumáček růžový
Obrázek
https://www.google.cz/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fs-media-cache-ak0.pinimg.com%2F736x%2Ffb%2F67%2F6e%2Ffb676e1ae4dbeb89324677ae0ce50adc.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fwww.pinterest.com%2Fpin%2F532128512197132211%2F&docid=8d6765Sb8lUt-M&tbnid=iH6V3M7PMa7jwM%3A&vet=1&w=736&h=518&client=ms-android-hms-vf-unknown&bih=399&biw=320

269 Elizabeth Elizabeth | 21. prosince 2016 v 18:26 | Reagovat

Partner: Zatím nemá ale uvažuje o něm..

Tak Magie: temnota

270 Mealin Mealin | 8. ledna 2017 v 21:05 | Reagovat

Promiň, že píšu sem ale bude nový fórko?

271 FloydCOT FloydCOT | E-mail | Web | 17. ledna 2017 v 3:29 | Reagovat

doctor of theology online  <a href=http://rivotril.page4.me/>rivotril kaufen ohne rezept</a>  healthcare food service jobs

272 kiwikoo kiwikoo | 21. ledna 2017 v 14:16 | Reagovat

Jméno: hawk heart

Hodnost: tulák

Pohlaví: kočka

Věk: půl roku

Magie: oheň

Rodina:zemřela při požáru

Partnerství: nope

Povaha: milá ale odtažitá

vzhled: černá srst , středně dlouhá, modré oko a zelené oko

273 Warrios Warrios | 22. ledna 2017 v 10:36 | Reagovat

;-;rozepiš se, to nestačí (ech, a sory jestli někomu do něčeho kecám :D)

274 Mealin Mealin | 6. února 2017 v 19:40 | Reagovat

Jak to bude s fórkem?

275 Gyra Gyra | 6. února 2017 v 23:13 | Reagovat

Bude tato rpg ještě pokračovat?

276 Mealin Mealin | 12. února 2017 v 10:23 | Reagovat

Gyra: Taky by mě to zajímalo...
Ale nechci na tebe nějak tlačit Dark :).

277 Mealin Mealin | 18. února 2017 v 23:10 | Reagovat

Gyra: Fórum se prý už zařizuje! :D

278 Kristýna Kristýna | 27. února 2017 v 18:44 | Reagovat

Ahoj snad to někdo čte:) Chci vytvořit rpg ale nemůžu se rozhodnout mezi lvi a kočky.. Který je podle vás lepší?

279 Arisu3 Arisu3 | Web | 6. března 2017 v 19:06 | Reagovat

Lvi jsou lepší. :D

280 Larryfuh Larryfuh | E-mail | Web | 21. března 2017 v 20:13 | Reagovat

If you have sleep apnea, you need to know that you are not alone. Sleep apnea is fairly common and millions of people around the planet have it. If you have been wondering what a sleep apnea diagnosis means for your life, read on to learn what you need to know about it.

To help with your sleep apnea, you need to consult with your doctor about the best CPAP machine to use. Take into consideration both the noise and size of the CPAP machine. Some machines are smaller than a bread box and can be whisper quiet. Your doctor should be able to point you in the right direction of a capable machine.

If you have sleep apnea, try sleeping on your side. If you are a back or stomach sleeper, gravity is working against you all night. Your airway is much more likely to collapse if you are facing straight up or down. Sleeping on your side instead makes it much easier for your body to maintain your airway as you sleep.

On easy way to help limit your sleep apnea is to stick to regular sleeping hours. When you stick to a sleep schedule that is steady and consistent, you will be more relaxed and sleep much better. Apnea episode frequency will be greatly reduced if you can get plenty of sleep every night.

Understand the effects that smoking and drinking alcohol have on sleep apnea, if you are trying to get a grip on your quality of sleep. Smoking enlarges airways, while alcohol can relax them too much, both of which will contribute to the symptoms of sleep apnea severely. Consider making the necessary cut-backs that will cut down on your sleep problems.

Get a chin strap to keep your mouth closed when you are sleeping with a CPAP or BIPAP machine. This minor fabric piece and make sure that your chin stays up and your mouth closed. CPAP machines do not function with open mouths, so a chin strap can really save you.

Should you suffer from sleep apnea, keep a regular sleep schedule. Your condition is already messing with your regular sleep cycle every night. If you can get on a better scheducle you will help your symptoms. The adjustment that is most important is your sleep schedule.

For people who smoke, the best way to correct a sleep apnea condition is to quit smoking. Smoking is one of the biggest causes of sleep apnea. When people stop smoking their risk of sleep apnea is reduced and they can get a full night sleep within days of quitting.

If you are a trucker who has sleep apnea, take precautions to stay safe on the road. First of all, get yourself properly diagnosed and treated. If your doctor prescribes a CPAP, use it. They are small and easily portable and can run on battery power if necessary. Try to stay fit and get regular sleep to keep your condition under control.

As the above article has demonstrated, you have many different treatment methods available to you when it comes to sleep apnea. Everyone is different, and it's important to find out which treatment option will fit your specific situation best. If you use these tips, you will get better sleep at night. Sleep apnea doesn't have to run your life; you can take control back today.

<a href=https://www.viagrasansordonnancefr.com/>viagrasansordonnancefr.com</a>

281 Blakeboabe Blakeboabe | E-mail | Web | 29. března 2017 v 5:57 | Reagovat

learning tablets for kids  <a href=http://lorcaserin.blogwritr.com/>buy lorcaserin australia</a>  ru 486 pill side effects

282 Gyra Gyra | 8. dubna 2017 v 0:31 | Reagovat

Tak co to nové fórum?  :-D Víte o tom někdo něco? :-)

283 Tajemný duch Tajemný duch | E-mail | 9. dubna 2017 v 18:30 | Reagovat

jméno - Duch později Tajemný duch
Hodnost - tulák
Pohlaví - kocour
Věk - půl roku
Magie - voda
Rodina - zemřeli po útoku psů, jediný duch přežil
Partnerství - zatím nikdo
Povaha - vzdorovitý, vždy říká co si myslí, myluje vodu, nesnáší oheň, je energický a nikdy neustoupí, má vůdcovské schopnosti, chtěl by být zástupce, umí organizovat, myluje lov, je divoký a oddaný klanu
Vzhled - čistě bil8 Kocourek se žlutýma očima

284 Warrios Warrios | 15. dubna 2017 v 16:00 | Reagovat

Hele lidi, myslím, že to tu chcíplo. Alespoň Wild žije o-o

285 Gyra Gyra | 6. května 2017 v 16:35 | Reagovat

Já se sem taky občas kouknu... :D

286 LarryStern LarryStern | E-mail | Web | 13. května 2017 v 6:38 | Reagovat

join the new social <a href=http://onlinecasinos-x.com>casino</a> guide

287 Kočka Kočka | 21. května 2017 v 10:46 | Reagovat

http://www.merchmaster.cz/obchudekcz/

288 Kočka Kočka | 21. května 2017 v 10:47 | Reagovat

Prosím podívejte se:)

289 Kočka Kočka | 21. května 2017 v 12:31 | Reagovat

http://www.merchmaster.cz/obchudekcz2/

290 Elizabeth Elizabeth | 9. července 2017 v 9:22 | Reagovat

No tak.. Pokuť se hra bude hrát dál, tak bych si ještě klidnê zahrála.. Ale kdo chce můžete si vzít registraci kočky Elizabeth (ale kromě hesla které se řídí Elizabeth, které smažete, dík)

291 Silverclaw Silverclaw | E-mail | 16. srpna 2017 v 19:21 | Reagovat

Jméno:
Silverclaw

Hodnost:
Tulák

Pohlaví:
Kočka

Věk:
2 roky

Magie:
Tvar

Rodina:
Blackfur a Snowytail
Sourozenci: Eaglepaw a Riverpaw
Zemřeli při požáru

Partnerství:
Ne

Povaha:
Sebevědomá a bojovná. Nerada poslouchá rozkazy jiných a dělá jen to co je podle ní správné. Neumí prohrávat a nikdy se nevzdává. Nerada mluví o své minulosti a nemá ráda cizince. Je hodná a umí přiložit packu k dílu. Když se jí stane nějaká křivda, nezapomene na ní.

Vzhled:
Středně velká, černošedá, dlouhosrstá kočička. Má bílou náprsenku a konečky předních tlapek. Má dlouhou srst na ocase. Její oči jsou zelenomodré. Obrázek dodám

292 Darrellamubs Darrellamubs | E-mail | 12. října 2017 v 6:43 | Reagovat

test soft

293 KevinFeW KevinFeW | E-mail | 12. října 2017 v 10:47 | Reagovat

Wpuxfiyva
Могу я купить http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/ - кошельки женские кожaные недорого, Где рядом купить <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>кошельки женские</a> кожаные дихрофф

294 JamesBuh JamesBuh | E-mail | 13. října 2017 v 13:38 | Reagovat

Iajykslpj
Где рядом купить подарочніе наборі <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>кошельки женские</a>, Недорого <a href=http://www.1prikid.ru/koshelki-portmone/>кошельки женские</a> хайсон

295 Matylda Matylda | 15. října 2017 v 12:16 | Reagovat

Jukněte prosím na propagace, sem mi to vložit nešlo... ;)

296 Matylda Matylda | 15. října 2017 v 12:17 | Reagovat

Jinak pokračování na Wild cat

297 Lexi Lexi | E-mail | 28. listopadu 2017 v 19:02 | Reagovat

JMÉNO: Lexi
HODNOST: tulák
POHLAVÍ: kočka
VĚK: 1 rok
MAGIE: temnota
POVAHA:
Je spíše tichá, ale pokud ji někdo opravdu naštve tak po něm vyjede jako tygr. Samostatná, velmi ostražitá a inteligentní. Je taky zdatná lovkyně a hlavně skokanka. Její skoky jsou opravdu úžasné, a hlavně nečekané. Dokáže svého nepřítele zmást a překvapit její hbitostí. Jinak je velmi přátelská, někdy až dotěrná a musí být úplně u všeho. Je aktivní Hlavně v noci, je to noční lovec a někdy si dělá i noční vycházky. Má smysl pro humor! :D
Má ráda vodu, ale studenou tedy ne!
PŮVOD: S počátku žila u lidí, ti ji ale vyhodili na ulici když jí bylo asi 5 měsíců. Poté se začala toulat a tím způsobem zdolávala desítky kilometrů od svého domova. Dostala se až do lesa, ve kterém doposud žije. První se o ni starala smečka vlků, od kterých se naučila spoustu věcí o lese, a základní výcvik. Potom je bohužel zabili lovci, a přežila pouze ona a pár vlků kteří utekli. Nikdy se potom neviděli, ale naučila se samostatnosti.
VZHLED: Je celá černá, až na bílé tlapičky, čumáček a kousek ouška. Má polodlouhou srts, spíše delší. Nejdelší srst má na ocase. Má dlouhé vousy. Střapečky na uších:3 Je celkem malá a hubená. Má modré oči a šedý čumáček.
OBRÁZEK:
https://photos.app.goo.gl/DsDBpKnd28HIIhkX2

298 divoke-kocky-rpg divoke-kocky-rpg | 2. prosince 2017 v 14:56 | Reagovat

[297]: Se divím, že se někdo ještě snaží XD Upřímně toto rpg už je mrtvé :D Ale pokud chceš můžu ti nabídnout  jiné nebo amino warriors aplikaci :)

299 Sandstar Sandstar | Web | 9. března 2018 v 23:00 | Reagovat

[298]: ejj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.