Spirit

4. listopadu 2015 v 17:49 | Dark |  členi
Jméno: Spirit
Hodnost: tulačka
Pohlaví: kočka
Věk: 1 rok a 7 měsíců
Schopnost: Vítr
Rodina: Asi týden po mém narození naši vesnici postihla nehoda. Rodiče si nepamatuji, ale vím že matka mě odtamtud odnesla a zachránila. Pár dnů nato zemřela (nevím proč). Otec odtamtud utekl a já měla to štěstí, že mě v lese našla nějaká dospělá kočka, která se o mě postarala. Z domu jsem odešla jako velmi mladá, s odhodlaností najít svého otce a dozvědět se pravdu o tom co se tenkrát stalo. V příběhu najdu i svého bratra Eia o kterém jsem nevěděla.
Partnerství: nemá partnera
Povaha: Jsem kočka milující dobrodružství a svobodu. Jsem ale tajemná a větší část mé duše převládá takové to "nic". Mám raději spíš samotu, ale společnost mi nevadí. Jsem milá, štědrá, ochotná, dobrosrdečná hlavně velmi odvážná a milující risk ale dokážu být i nemilosrdná. Mezi přáteli si pečlivě vybírám a získat mou důvěru není jednoduché. Můj jediný nejlepší přítel je můj orel. Mám i pár přátel s kterými jsem se při svém dobrodružném životě setkala, ale spíše převládá takový ten pocit hrdiny, kdy se schováváš a nikdo tě nesmí osobně znát. Svoboda je to, co mi dává život a naději, za ni bych bojovala i krev svou prolila.
Vzhled: Jsem šedá s hnědými odstíny na nohou, obličeji a ocasu. Všechny čtyři packy mám černé. Oči mám ledově modré, ty na mě nejvíce září (na obrázku jsou bohužel černé). Na celém těle mám zajímavý černý vzor a vzadu na pravém uchu mám škrábanec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama