Prosinec 2015

Koriandr

31. prosince 2015 v 18:14 | Dark |  členi
jméno: Koriandr
hodnost: tulák
pohlaví: kocour
věk: 2 roky
magie: země
rodina: neznámá
partnerství: rád bych :3
povaha: Jsem spíše tichý. Nerad se pouštím do rvaček, které nemají smysl. Pouze kdybych měl chránit něčí život. Jsem loajální a dokážu splnit každý úkol. Jsem také velký romantik a přál bych si mít koťata. K neznámým tvářím se chovám ostražitě, ale také se nepovyšuji, ani se jich moc nebojím. Já se ostatně nerad povyšuji nad kýmkoliv. Mám rád koťata a také mne baví je učit. Dokonce umím dobře léčit a jako malého mě léčitelka 'rodného' klanu učila. Rád bych se stal pomocníkem léčitele a přitom byl stále bojovník.
vzhled: Barva mé středně dlouhé srsti je bílá, s hnědými pruhovanými fleky. Mám zeleno žluté oči a růžový čumáček i polštářky

Snowflake

29. prosince 2015 v 17:18 | Dark |  členi
Jméno: Snowflake (v preklade Snehová vločka)
Hodnost: Tulák
Pohlaví: kočka
Věk: 5,5 mesiaca
Magie: Hmla (mlha)
Rodina: Všetci mŕtvi
Partnerství: ///
Povaha: Snowflake je síce mačiatko ale už mala príležitosť zistiť čo je to život. Rodičov nemala už skoro od začiatku a nikto ju nechcel prijať do rodiny. Starala sa o seba sama a loviť sa musela naučiť sama- inak by neprežila. Nikomu neverí, nedôveruje a na nikoho sa neviaže. Od nikoho si nepýta pomoc a ani ju nepotrebuje. Je tichá a radšej ide preč než aby vytvárala problémy, no nenechá si robiť zo seba bábiku na hranie. Aj napriek jej veku sa už správa ako dospelák. Má krídla no nevie ich používať... teda aspoň nie na lietanie- hýbať s nimi vie. Môže vyzerať ako neviniatko a zlaté mačiatko ale to ona nie je, bolesť zo straty rodiny a celkovo minulosť ju zmenila. Ostatnými opovrhuje a spoločnosť neznáša, pretože si pamätá na to ako jej nikto nechcel pomôcť keď pomoc potrebovala...
Vzhled:
Na mačiatko je veľká (asi ako malá dospelá mačka). Je biela, má modrú ofinu, modré krídla, modré pazúriky a modré pásy na chvoste. Chvost má dlhý a zakončený pierkami. Má žiarivé modré oči ,ktoré vyzerajú nevinne.

Korra

29. prosince 2015 v 17:15 | Dark |  členi
Jméno-Korra
Hodnost-tulák
Pohlaví-kočka
Věk-rok a půl
schopnost-voda
Rodina-
Otec-Olaf byl vůdce smečky zahynul když-mi bylo půl roku.
Matka-Iris zemřela při porodu přežila jsem jen já.
Sourozenci-dva bráškové umřeli když se narodili se mnou.
nevlastní matka-Ninni
Nevlastní otec-Hato
Nevlastní sourozenci-bratr Noe sestry-Lora a Sirina
A další ty co neznám nebo taky naopak.
Partner-zatím žádný
Povaha-Jsem milá a hodná kočka. Ale jsem velmi odvážná kočka co se nebojí vody tu mám naopak moc ráda.
Nebojím se tmy mám ráda dobrodružné výpravy a příběhy. Ráda skáču na stromy a jsem samo sebou čistotná kočka. Nebojím se ostatních nebezpečných zvířat ráda riskuji protože jak já říkám že když to nezkusím tak nemůžu vědět jestli to bude dobré. Dokážu se poprat i s kocourem nejsem slabá kočička ne to ne! Jsem silná lovkyně myší a dokonce jiných zvířat umím vysoko skákat a běhat nejsem hloupá ale chytrá, jsem mladá kočka co přišla o rodinu už nemám domov kdysi mě vyhnali přišla jsem o rodiče když mi umřela matka otec se o mě chvilku staral ale měl hodně práce když byl i vůdce smečky tak mi přidělil nevlastní matku která mě kojila po té umřel můj otec při útoku cizích nemocných koček pak si mě adoptovala ta nevlastní matka která mě kojila a nechala si mě ve své rodině . Ale stala se jedna věc vyhnali mě nevím proč ale teď jsem snad tady našla domov.
Vzhled- srst mám celou bílo, jsem ale zajímavá kočka od narození jsem měla jedno oko modré a druhé žluté.

Bella

22. prosince 2015 v 8:51 | Dark |  členi
Jméno: Bella
Hodnost:Tulák
Pohlaví: Kočka
Věk: 4 měsíce
Magie: Země
Rodina:Otec-Mateo Matka-Lil Sestra-Misty
Partnerství: nic
Povaha: Možná bych měla začít tím, že jsem docela milé a hravé kotě. Mám ráda mír a nikdy se moc neperu. Objevuji všechno okolo a vždy se někde kde to neznám ztratím. Moje sestra byla mnohem starší a vůbec jí nebavilo mě hlídat. Mám ráda hodné kočky které mi neublíží a přátelé si vybírám pečlivě. Nemám ráda některé kočky které se na všechno naštvou a prskají na všechny ostatní. Mám veliký respekt z velikých kocourů a některým se vyhýbám. Nesnáším drzé, zlé a až moc dominantní kočky které zkazí každou zábavu a i všechno ostatní. Jsem mírumilovná a nikdy nevím jak si vybrat abych tím nikoho neurazila

.na vzhledu se pracuje

Dárky od Leo

22. prosince 2015 v 8:47 | Dark
Takže včerejšími dárky nic nekončí. Leo se rozhodla že všem aktivním udělá obrízek přes Line-art. No snad se Vám budou líbit, protože mě ano.
Pokud chcete odkaz na obrázek, aby nebyl překrytý logem blogu (fakt díky blogu všechno je díky tobě "snažší") pošlu Vám ho.
Moc díky Leo


Ghost

22. prosince 2015 v 8:28 | Dark |  členi
Jméno: Ghost
Hodnost: tulák
Pohlaví: kocúr
Věk: 2 roky
Magie: Hmla (mlha)
Rodina: Všetci mŕtvi
Partnerství: ///
Povaha: Ghost je tichý a nenápadný kocúr. Z polovice dobrý ale z tej druhej je zákerný, vypočítavý, pomstychtivý a tak podobne... má dve tváre. Niektorí ho volajú aj Dvojtvar. Jeho naozajstná tvár je tá zlá... nemal detstvo, a už od malička trpel-zlomili ho. Pôvodne bol dobrý ale po tom čo ho zlomili sa jeho smútok zmenil na hnev, hnev vyrástol do nenávisti a on zabudol na to ako sa usmievať. Nikdy uňho úsmev neuvidíte. Zmenil sa na zlo. Počas toho čo bol iba zlý, vraveli ,že nemá svedomie, možno to tak aj naozaj je, no potom sa zmenil. Snažil sa byť zase dobrým, no podarilo sa mu to len z časti. Vo vnútri je zlomený, smutný a zdrvený no svoje city neprejavuje a tvári sa ,že je všetko v pohode aby svojimi pocitmi nezaťažoval druhých. No ak ho naštvete-rozpúta peklo. Iba počas hnevu prejavuje svoju zlú stránku ale naplno. Čo sa týka jeho dobrej stránky, je milý, vypočuje vás a dokáže s vami súcítiť no neprejavuje to. Stále má iba svoju kamennú tvár no tým sa nenechajte zmiasť. Okrem toho, každému kryje chrbát aj za cenu vlastného života... kým ho nenaštvete je ako anjel. Vždy vás ochráni, nevzdáva sa a ak aj vy niečo spravíte (niečo zlé) a mali by ste za to mať problém, kľudne to vezme na seba no nie vždy... to si musíte zaslúžiť.
Vzhled:
Je to veľký a vysoký kocúr s bielo-čierným sfarbením. Má hustú a hebkú srsť. Má žlté žiarivé oči a ostré drápky

Rozdávání dárků

21. prosince 2015 v 10:11 | Dark |  akce
Tak je to tady. Vzhledem k tomu, že čím blíže jsou Vánoce tím více mám starostí, rozlosujeme dárky už dneska. Jo a Leo má pro některé taky dárek, tak je koukej rozdat :D Vydržela jsem to a neptala se :D
Jako první tu máme výherce malovací soutěže: Vyhrála Lyra (400b) druhá a třetí jsem já a Maty (250b)
Rozhodli jsme se dár nakonec dárek všem, protože né všichni členi se o něj přihlásili, ale...
LIND, RANDY A EINGI (MOŽNÁ I BLACK) NEDOSTANO DÁREK POKUD NEZVÝŠÍ AKTIVITU!!!
No jdeme na to:

1. Eagle - Možnost druhé postavy + medailon dle výběru
2. Lyra - Možnost druhé postavy + medailon dle výběru
3. Spirit - Může létat (červeně zbarvená schopnost)
4. Dark - možnost druhé postavy + medailon dle výběru
5.Tygr - Druhá magie ( možnost mezi světlem, duhou, temnotou a zemí)
6.Maty - Pohánění hurikánu ( červeně zbarvená schopnost)
7.Leo - Cestování rychlostí světla (červeně zbarvená schopnost)
8.Black - Druhá magie ( možnost mezi světlem, duhou, temnotou, ledem a zemí)
9.Eingi - Druhá magie ( možnost mezi vítr, oheň, mlha)
10.Randy - vysátí vody z žívých organismů (červeně zbarvená schopnost)
11.Lindsay - přeměna v malé zvíře dle vlastního výběru (červeně zbarvená schopnost)
Kočky na tuto výsadu (druhá magie, červená schopnost) až chvilku po rozdání dárků. Nejdříve tu výsadu pomalu objevují a až po delší době ji plně ovládají....

Saiph

20. prosince 2015 v 12:03 | Dark |  členi
Jméno: Saiph
Hodnost: Tulačka
Pohlaví: Kočka
Věk: 2,5 roku
Magie: Světlo
Rodina: (Nepoznala ji, jen svou adoptivní matku viděla a poznala.)
Matka - Lapi - (?)
Otec - Pae - (?)
Bratr - Ido - (?)
Sestra - Astri - (?)
Adoptivní matka - Koemii - (Živá)
Partnerství:
Povaha:
Někdo, kdo ničím vždy nebyl, to co se raději schovávalo jako světluška než jako pravá kočka. Možná, že je to monstrum nebo smrt, ale kdo se stará? Přesněji nikdo. Samostatnější nemůže být nikdo koho by potkávala často, vždy viděla jen před očima samé hrozící pohledy, i tak se nad nimi dokáže postavit a jednu jim vrazit. Před tímto prologem raději na chvilku utečeme a vypišme si něco o ni. Není to květinka jako každá druhá samice, dokáže se o sebe postarat sama a nemá problém žít tím stejným životem jako vždy. Nebojí se doznat názoru a zaútočit, ať je to ze zloby nebo smutku. Nevěří leda tak všem, prvně všechny kočky pozoruje z dálky, než aby s nimi promluvila slova, je to totiž taková jedna z mála mlčící. Často uchovává své optimistické emoce uvnitř, spíše se vyjadřuje negativně. Má mnoho zkušeností s přežitím, od potravy po menší léčení. Není ten typ co velí, spíše sedí a naslouchá. Raději se schovává, než aby se vyjadřovala, jak jsme se dozvěděli už v uvedení výše. Velice odolně se snaží vynikat mezi ostatními, prošla si v minulosti tvrdým výcvikem a lekcí o veškeré poučce. Jestli se dostanete k její ''pravé'' osobnosti blíže, tak najdete její pravý charakter, který je často veselý a mírumilovný, jako by to byl vyměněný dvojník odrazu jejího. Je jen na vás, jak se potkáte s její osobou, můžete být přítelem ba nepřítelem, cest je tu mnoho, stačí si jen vybrat.
Vzhled:

Vysoká jako každá druhá kočičí samice, žádné vrozené vady ve váze ani výšce. Srst má smíchanou v černém a bílém potisku, často bývá chundelatá a rozházená po celém tělíčku, pro ideální období. Očka jsou zasycena v světle žluté barvě, jakožto pravému světélku. Však její druhé očko to nese špatně s jizvou od ucha až po polovinu její tváře, častěji se ji říkávalo za dětství kvůli tomuto zranění do celého života Ošklivka.

Lierth

18. prosince 2015 v 7:14 | Dark |  členi
Jméno: Lierth
Hodnost: tulačka
Pohlaví: kočka
Věk: 1 rok
Magie : oheň
Rodina : nikdy jsem nepoznala
Partnerství : Nemám,jsem samotářka
Povaha/charakteristika :
Jako malá jsem byla vychovávána třemi čarodějkami (kočkami),které se mne ujali i přes zákaz,a které byly potrestány smrtí a já vyhnána.Po dlouhé náročné cestě se chci usadit.Za jídlo a místo k přespání budu velmi vděčná,to ale neznamená,že si smíte vše dovolovat,dokážu být pěkně krutá.Zvlášť,když se jedná o pomluvy a ubližování ostatním i mě samotné.Jsem věrná,upřímná a těžko mi můžeš z očí vyčíst můj příběh a city.Divím se,že ještě žiji,ale asi je t mým heslem,které mne udržuje stále na pevné zemi ( heslo:"Nikdy a nikomu nedávej najevo svou bolest a slabost..nikdy")
Vzhled: Má srst je tak tmavá,že ani paprsky světla neprojdou jediným chloupkem.Mé tlapy jsou silné a zakončené krátkými drápy.Zadní tlapy jsou oproti předním dlouhé a štíhlé,nejspíš proto,že celý svůj život utíkám před vlky a před sebou samou.Městské kočky ke mne měly úctu a obdivovaly mé impozantní tesáky,jimiž se zakusuji do hrdel nebohých stvoření,které měly to štěstí mne potkat.Své oběti také hypnotizuji světlýma modrýma očima,ale nejvíce upoutává pozornost můj huňatý dvoubarevný ocas.

Diablo

17. prosince 2015 v 7:10 | Dark |  členi
Jméno: Diablo
Hodnost: tulák
Pohlaví: kocúr
Věk: 2,5 roka
Magie: Blesky
Rodina: Všetci mŕtvi
Partnerství: /
Povaha: Diablo je diabol v mačacom tele. Rád ubližuje či zabíja. Má rád krv a má rád smútok a beznádej ostatných. Ísť s ním do bitky je sprostosť, len blázon to spraví. Má povestnú bielu labku ,ktorou vždy nepriateľa nakoniec usmrtí. Je nebezpečný, krvilačný no ak sa k nemu dostanete bližšie tak aj verný a milý. Nikomu neverí a nenechá vás k nemu prísť až príliš blízko pretože vie ,že by ste mu potom mohli ublížiť. Je zákerný vypočítavý a pomstychtivý a neoplatí sa ho naštvať.

Aradia

16. prosince 2015 v 16:08 | Dark |  členi
Jméno: Aradia
Hodnost: Tulačka
Pohlaví: Kočka
Věk: 3 roky
Schopnost: Led
Rodina: Pathorym (matka)
Lucas(otec)
Meenah(sestra)
Partnerství:----
Povaha: Aradia byla už od svého dětství velmi upřímná,ale v zato ráda naslouchá ostatním.Má ráda když si může odpočinout v teplém prostředí.Ale má také ráda zimu a sníh.Nemá ráda,když je někdo užvanení a mluví jenom o sobě.Nebojí se říct co si myslí a je jí jedno jaké to bude mít následky.Nemá v lásce hádky ani boje.Také je alergická na růže.
Vzhled: Aradia je šedivě modrá kočka s puntíky,které vypadají jako bublinky.Na hlavě má potisk ve tvaru šipky.Její oči jsou tyrkysové v různých odstínech.Na krku má hustou srst než jinde.Také je velmi štíhlá a vysoká.

Vánoční soutěž - hlasování

4. prosince 2015 v 15:56 | Dark |  akce
Takže ahojky,
Máme tu hlasování o nejhezčí obrázek s Vánočním motivem. K mému zklamání se přihlásili jen tři kočky, ale to nevadí, protže všechny obrázky (kromě mého) jsou moc hezké. Každý má jen jeden hlas a ti co NESMÍ hlasovat. Tak doufám že se zapojíte alespoň do hlasování.
Jinak přpomínám že stále můžeteb žádat o dárky :)
připomenu odměny:
1místo - 400b
2.místo - 300b
3.místo -200b
Tady jsou už obrázky:

1. Maty

2. Lyra

3.Dark

Hlasjte v anketě pod článekem!!