Leden 2016

Barley

27. ledna 2016 v 15:46 | Dark |  členi
méno Barley
Pohlaví: kočka
věk: 2 roky
magie: oheň
rodina:
otec: Algebard - mrtvý
matka: Orion - mrtvá
nepojmenovaní sourozenci - mrtvý
postavení tulák
partner
potomstvo
povaha
Barley je celkem odtažitá kočka. Nevyhledává společnost a je radši sama. Cesta k jejímu přáteství je dlouhá, ale stojí za to. Za své přátele by položila i život a je jim věrná. Miluje větrné počasí a ráda v klidu poslouchá vítr. Má ráda taky vodu a celkem dobře plave. Nedá se říct že je zlá, ale že by byla přímo milá se taky říct nedá. Neprojevuje téměř žádné pocity, vždy je má hluboko v sobě. Je velice tichá, až občas nějaký kocour/kočka zapomene že tam je, promluví jen když musí. Pokud ale už něco řekne a vy ji budete ignorovat, začne být nepříjemná, ale nikdy se pořádně nerozzlobí. Necítí věrnost k žádnému vůdci, pouze k přátelům. Má dobrý sluch a pohybuje se velice tiše.
vzhled:
Barley má každé oko jiné. Jeno má zelené, druhé oranžové. Je to výsledkem znečištění prostředí ve kterém žila. Má bílé břicho a tlamičku. Oranžový konec ocásku

Francesca

27. ledna 2016 v 15:43 | Dark |  členi
Jméno: Francesca
Hodnost: Tulačka
Pohlaví: Kočka
Věk: 1,4 roku
Magie: Oheň
Partnerství:
Rodina:
Matka - Salex - Nemocna
Otec - Gareth - Nemocen
Bratři - Tauro a Grian - ?
Povaha:
Velice pohodová a klidná kočička, která se může svěřit komukoliv a oni zpětně k ní, prostě představena jako andílek, který si vás vyslechne a nebude se vám smát. Nesnáší spory, hádky a prostě se jim vymyká, nechce se do nich zapojovat. Má ráda, když je poblíž nějaké té společnosti, která ji může pochopit a neodsoudit jenom za malé koťátko. Nevadí ji jakákoliv společnost, ať už jsou to kočky nebo kocouři. Sice v tomto světě ještě není zkušená, ale už trochu dokáže jejž pochopit, takže nebyla až tak nechaná na pospas osudu. Je velmi všude všeho schopna, takže pracovitá a pilná určitě ano. I když pozná kohokoliv jen chvilkově, tak už toho někoho může považovat za přítele nebo nepřítele, tudíž si dělá okamžitý názor jen pár větami. Všem dává druhou šanci. Ku podivu se v ní najde i špetka dětského úmyslu, jako hravost a zvídavost. Více ovládá u svých talentů léčitelství než li boje.
vzheld:
Kaliková srst se ji nese od hlavy až po ocásek. Ostře zelená očka s tvořícími oušky, dlouhými fousky a nosíkem uprostřed její zvědavé tvářičky. Přesuneme se na nebezpečné části drápků a čelisti. tam najdeme jen nádherné bělmo. Jak? Ráda si vše čistí a uklízí a nehodlá vypadat u kocourků jako prasátko na farmě.

Whisky Dead Dragon

27. ledna 2016 v 15:41 | Dark |  členi
Jméno: Whisky Dead Dragon
Hodnost: tulák
Pohlaví: kocour
Věk: 1 rok a 6 měsíců
Magie: led
Rodina: matka - mrtvá
otec - Tygr
bratr - Slayer of Darkness
Partnerka: /
Povaha: Jsem temperamentní, zlý a krvelačný kocour který nedává najevo svou bolest a city. Ostatní říkají že mám ledové srdce. No a ne snad když mám magii led? Nesnáším kočky co vše berou jako hru. Mám rád bitvy ve kterých se opravdu vyžívám. S Bratrem jsme měli výborný trénink. Ten z nás udělal to co jsme a já toho nelituji. Miluji vodu a krásné kočky. Nic mě neodradí a ničeho se hned nezaleknu. Ale i já zlý a krvelačný mám city, nedávám je najevo ale občas je nedokážu skrýt.
Vzhled: jsem bílý kocour s šedými chlupy na hřbetě a černým koncem ocasu který jsem podědil po otci spolu se zelenýma očima

Klan Nové naděje

23. ledna 2016 v 10:50 | Maty |  klany
Klan Nové naděje
Základní pravidla
Klany Willow a Ledový se spojili a vznikl jeden. Stále platí, že nováčci i tuláci nejsou jasnovidci a o nikom nic neví.
Členi
Velitel: Dark,
Zástupce:
Léčitel: Sophia
Léčitelský učedník: -----
Válečníci: Eagle ,Ghost, Barley, Tygr, Ivy, Ice, Silver
Učedníci: Bella, Koda
Matky: Maty
Koťata: Star, Will, Altair, Rox
Starší: -----
Uzemí:
Všechno
Doupě:
Kočičí jeskyně
Vztah k hvězdným:
Špatný.
Povaha klanu
Po spojení klanů jsou pocity všech koček různé. Je nás hodně, jsme silní a až na vyjímky jsme hodní a respektujeme Hvězdné.
Život v tomto klanu - klady a zápory
+ Je nás hodně
+ Jsme silní
+ Máme dost potravy
+ Vlastníme veliké území

- Máme jen jednoho léčitele a ten není aktivní
- Klany si na sebe ještě moc nezvykli
- V klanu vládne menší zmatek

Slayer of Darkness ( Slay )

17. ledna 2016 v 10:05 | Dark |  členi
JMÉNO: Slayer of Darkness ( Slay )
HODNOST: Tulák
POHLAVÍ: Samec
VĚK: 1 rok a 6 měsíců
MAGIE: Oheň
RODINA: Matka - mrtvá
Otec - Tygr ( jsme domluveni)
Sourozenci - Whisky Dead Dragon
PARTNERSTVÍ: Zatím nikdo
POVAHA:
Slay je velice tajemný a krvelacny kocour se kterým není radno si zahravat. Pokud potká kočku co nenávidí nebo se ji chce pomstít tak ji na potkání dokáže zabit bez kapky citu v tele. Jeho otec z nej vytrénoval zabijaka který však vždy bojuje ferovym způsobem boje, pokud nebudete ferový nebude ani on a toho budete litovat už u hvězdného klanu. A teď jeho lepší stránka ke svým nejliblizsim je milý a bráni je i za cenu vlastniho života. Bratr je pro nej vším kamarádem, oporou a i další součástku jeho nemilosrdne stránky, sice ho rad popichuje ale kdyby se mu něco stalo asi by se zhroutil.
ZAJÍMAVOSTI: Hledá svého otce pokud mu někdo něco udělal je na místě mrtvý a on si jeho smrt vychutna.
VZHLED;
Je větší než normální kocour, svou velikost zdědil po svém otci a jeho nádherně osvalene tělo tvrdým výcvikem. Jeho drápy jsou čistě bíle a pokud se naštve zcervenaji a vydávají spalující teplo a krveprolití. Slay je dokonalá vraždící mašina a jeho sílu cítíte už jen pohledem na nej, cítíte jeho ostré tesaky na vašem citlivem krku a drápy co se vám zabořují hluboko do břicha. Jeho srst je sametově hebká a je hnědé barvy, jeho oči jsou žluto - zelené a občas v nich rudé zablískne.