Únor 2016

Star

29. února 2016 v 7:12 | Dark |  členi
JMÉNO: Star
HODNOST: Kotě
VĚK: 0 roků ( narozena 7.2)
POHLAVÍ: Kočka
MAGIE: Voda
PARTNERSTVÍ: ---
RODINA: Otec - Eagle - živý
Matka - Matylda - živá
Sourozenci: Rox, Altair, Will - živí
POVAHA: Star je velmi optimistická kočka. Vše vidí dobře a dokáže si poradit skoro se vším. Je šťedrá a ráda pomáhá. Už od malička je více inteligentní a nemá potřebu zkoumat každé maličkosti. Učí se rychle a z každé nové věci má radost a bere si poučení. Drží se poblíž své rodiny a dbá na svou bezpečnost. Miluje své rodiče a přátele a kdykoliv podá pomocnou packu, nebo bude stát při nich. Je velmi milá a ráda poznává nové kočky. Získat si její důvěru není složité, ale dokáže leckoho prokouknout. Však její milost a inteligence kpí nad vším ostatním.
VZHLED: Černá kočka trochu většího vzrůstu se světlejšími vzory na srsti. Ouška trochu do šeda, bílou špičku ocasu a bílý flíček na čumáčku a na hrudi. Nejkrásnější jsou na ni modré oči zářící jako vodní krystaly.

Will

6. února 2016 v 9:36 | Dark |  členi

Jméno: William
Hodnost: Kotě
Pohlaví: Kocour
Věk: 0 roků (Narozen 7.2)
Magie: Země
Partnerství:
Rodina:
Matka - Matylda - Naživu
Otec - Eagle - Naživu
Bratr - Altair - Naživu
Sestry - Star a Rox - Naživu
Povaha:
Hodně samotářský, tichý a odtažitý kocour, který se moc do společnosti nepřipojuje a raději si hledí svého nebo sám sebe. Nerad je mezi těmi, kteří se chovají jako by byli ze své kůže, takový hyperaktivní a o mnoho, mnoho šťastnější. Má mnohem raději, když může být sám a dělit své věci, nebo si zahrávat na menší dobrodružství podle svého vidění. Podobá se spíše ignorantovi, ale dokáže se zachovat tak též uvnitř jako někdo, kdo by vám podal pomocnou packu, ale to jen z důvodu, jestli jste jeho rodina nebo blízký přítel. Jeho srdce je docela chladné a nezáleží mu, ještě bude mít rodinu nebo partnerku v budoucnosti ho jen zajímají tajemství a divy světa než takové zbytečnosti, kterými se jenom otravují sestřičky. Tak též sám si uchovává svá vlastní tajemství a řeknu vám to jasně, jen tak je neprozradí ať už týráním nebo otázkou, nic prostě k tomu neřekne. Nemusí dvakrát šarvátky, ale když už jde do tuhého, tak bojuje celou svou silou psychickou i fyzickou. Hraje vždy fér a nepodvádí. Často má spíše zvyk mluvit pravdomluvně bez nervozity nebo strachu. Má velice odvážné postavení.
Vzhled:

Klik
Jeho srst je v poměru kombinaci šedé a bílé barvy. Od čumáku, po břicho, uvnitř oušek, na tlapkách a špičku ocásku. Jeho očka jsou zbarvena do tmavě zelené barvy. Jeho fousky mu srší od jeho hlavičky hezky špičatě a slušíc. Uvnitř tlamičky má hodně párů mléčných zoubků, jeden z největším na horním patře jako tesák vzrostlý u spodní části tlamičky,
Zajímavost:
Horní patro čelisti, jeden tesák vzrostlejší.
Žádná velká podobnost osobním rodičům.

Roxy/Rox

6. února 2016 v 9:28 | Dark |  členi
jméno: Roxy/Rox
Hodnost: Kotě
Pohlaví: Kočka
Věk: 0 roků (Narozena 7.2)
Magie: Země
Partnerství: ---
Rodina:
Matka - Matylda - živá
Otec - Eagle - živý
Sourozenci - Altair, Star a Will - živí
Povaha:
Od malička jako milé kotě, společenská a hravá. Touží poznat svět a objevit každičký kousek toho, co ukrývá. Miluje společnost, ale mezi ní si hodně vybírá. Kdo ji prostě nepadne do oka - bude se ho bát či ji bude někdo ubližovat a chovat se k ní nepěkně, tak ho jednoduše vyřadí ze senamu přátel. Připustí k sobě každého, ale při výběru přátel je velmi opatrná. Získat si však alespoň její kamarádství není složité. Miluje svou rodinu a přátelé a vždy by komukoliv z nich podala pomocnou packu a stála za nimi. Je velmi ochotná, štědrá a milá. Je také velmi zvědavá a ze začátku se do všeho vrhá po hlavě. Obdivuje svou rodinu a touží být jako oni.
Vzhled:
Šedé drobné koťátko s tmavším zajímavým vzorem na srsti, kterou doplňují světlé plochy na konci ocasu a od brady až po bříško. Světlé konce pacek a tmavé ouška s narůžovělým vnitřkem. Svítí na ni její nádherné a neodolatelné zelené oči

Altair

6. února 2016 v 9:26 | Dark |  členi
Jméno: Altair
Hodnost: kotě klanu Nová naděje
Pohlaví: kocour / samec
Věk: právě narozen… (7.2.)
Magie: vítr
Rodina:
Matka - Maty
Otec - Eagle
Bratr - Will
Sestry - Roxy, Star
Partnerství: ---
Povaha:
Jako kotě/ učedník
Altair nikdy nechtěl moc objevovat svět. Vždy se radši drží u rodiny, kterou miluje. Je zamlklý a nerad se seznamuje. Vždy radši pozoruje okolí a nijak nezasahuje. Už v mládí se projevila jeho schopnost udělat ze sebe "sochu". Zvládne bez pohnutí strávit celé hodiny. Zabaví ho jakákoliv maličkost. Do ničeho se nehrne, ale pokud už ho někdo zatáhne do hry, užije si ji. Po otci zdědil trochu té nešikovnosti, která se projevuje, hlavně když byl kotě. Po matce zase rád pozoruje noční oblohu.
Dospělí
V dospělosti jeho stydlivost v celku vymizí, stejně jako nešikovnost. Jeho trpělivost, mlčenlivost a stranění, ale zůstaly. Pozorování okolí se dokonce prohloubilo. Je celou svou duší oddán klanu. Útočí převážně ze zálohy, než otevřeně. Všechno radši řeší domluvou. Radši útočí magii, než na blízko. Pohybuje se téměř neslyšně.
Vzhled:

Altair má velice hustou srst, stejně jako jeho rodiče. Jeho hřbet, část hlavy a ocasu je pokryta tmavě šedou srstí s černými pruhy. Zbytek těla je bílí. Jeho oči jsou jantarové.