Duben 2016

Davy (Davis)

26. dubna 2016 v 13:24 | Dark |  členi
Jméno: Davis
Přezdívka: Davy
Hodnost: Tulák
Věk: 3,2 let
Magie: Tvar
Rodina: Pche..nezajímá jí
Partnerka: A na co?
Pohlaví: Kočka
Vzhled: Jejo jedovaté zelené oči Vás budou stále propalovat a nemyslete si, že to někdy skončí. A ten nevinný úsměv? To je teprve začátek. Ale nemějte strach, jen se každý zoubek nechá vymáchat ve Vaší krvi a musím přiznat, že to není příjemné a těch zubů není málo. Když budete hodní a nebudete se vzpouzet, obdaří Vás i svým "okouzlujícím" úsměvem. No není to báječné? Tato kočka je celá zrzavá, tedy až na nějaké světlé šmouhy. A kdo by si také nevšiml toho náhrdelníku/obojku ze zubů…nevím jak Vám, ale mně je od někud povědomí. A co chudák ta ještěrka? Pouze okrasný doplněk, echm..který se několikrát snažil utéci. Nesmíme opomenout také velké uši, někdy jim říká radary, ale to už je jiná kapitola. A drápky? To je samozřejmost, není nutno rozepisovat.
Povaha: Můžeme být kamarádi? Tak s touhle otázkou Vás pošle někam. Za prvé, není to kamarádský typ. Stará se pouze o sebe a neohlíží se. Pomáha jen pokud je to nutné a pokud zrovna neodpočívá. Za druhé, až zjistíte co je to za šmejda, který Vás nechá topit se ve vlastním zoufalství, strachu…určitě si to radši rozmyslíte. Urážky si nechte pro své tupé společníky, s tím na ní nechoďte, akorát to slíznete alespoň za 3 kočky nejméně. Styďět se? Tohle slovo nezná a nikdy znát nebude…a lítost? To už vůbec ne. Na první pohled se Vám bude zdát, že je to kočka, která převzala duši ďábla - ale pozor, je daleko horší.

Blothi

26. dubna 2016 v 13:23 | Dark |  členi
Jméno: Blothi
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kočka
Věk: 2 roky
Magie: Blesk
Rodina: Matka- Ligh (nevím)
Otec-Reven (mrtvý)
Bratr- Larg (mrtvý)
Partnerství: nic
Povaha: Z Blothi nejde takový strach jako z jiných zabijáků. Avšak je hrozně ráda když může někomu ztížit život. Zlo je jediná věc, která jde za ní. Jen málokdy projeví lítost nebo slabost. Zabila by kohokoliv a cokoliv. Miluje boje, hádky, rvačky, tréninky atd. Nerada sedí a poslouchá různé poučky, chce si hned všechno zkusit. Jako malá nepáchala tolik zla. Naopak byla velmi hodné kotě. Jenže časem poznala zlé kočky a ty jí začali odsuzovat a posmívat se jí. Život neměla nikdy lehký, ale vypořádala se s tím. Všechny, které nikdy neměla ráda zabila když to nejméně čekali a utekla. Nic jí nedokáže uklidnit, jen zlo a sama temnota.

Bone

26. dubna 2016 v 13:22 | Dark |  členi
Jméno: Bone
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kocúr
Věk: 3,5
Magie: Energia
Rodina: Všetci mŕtvi
Partnerství: ///
Povaha: Keď ho uvidíte, možno vo Vás vzbudí strach ,ktorý pramení z jeho veľkosti. Pravda o ňom je taká, že je to neľútostný protivník, chladnokrvný vrah a dosť často podrazák. Všetko čo sa dá, využije vo svoj prospech. Nikdy nezradí len svojich pravých priateľov ale stať sa jedným z jeho priateľov je skoro viac ako nemožné. Okrem toho je hrozne tichý a je to hádanka pre všetkých. Nikto okrem neho o ňom nevie veľa a nikto nevie o čom rozmýšľa alebo čo sa chystá spraviť... s nikým sa dlho nenaťahuje. Proste Vás hneď zabije. Nemáte šancu. Veľmi rád robí špinavú prácu (špinavú prácu v minulosti robil aj za Scourga). Získať si jeho dôveru a vernosť?- nemožné, teda takmer. Ale ak si ho fakt chcete získať, tak Vám to potrvá a bude Vás to stáť veľa času a utrpenia. Keď je pokojný a dostanete sa k stretnutiu s ním a nemá v pláne Vás zabiť, tak aj keď sa s ním budete chcieť porozprávať, pravdepodobne bez úspechu pretože hovorí vždy veľmi málo a nikdy o sebe nič neprezradí. Je uzavretý do seba a aj keď ste jeho priateľ, nemáte šancu o ňom čokoľvek zistiť. Inak si vie vždy veľmi rýchlo -aj len z pozorovania -zistiť Vaše slabiny ,ktoré samozrejme -keďže je to hovado -využije. Dá sa povedať ,že sa nedá poraziť, aj keď kto vie... zatiaľ sa to však nikomu nepodarilo. Má rád noc a tmu. Taktiež Vám vie zamotať hlavu alebo Vás vystrašiť natoľko, že sa z toho tak ľahko nespamätáte. Je rozvážny a do ničoho sa nehrnie. Nikdy nestratí svoju hrdosť. A čo je zvláštne, aj napriek jeho veľkosti dokáže byť totálne nenápadný takže často jeho obete ani nevedia prečo a ako zomreli, smutné čo?- Ale je to tak...

Propagace

11. dubna 2016 v 7:14 | Dark |  propagace
Ude mmůžete požádat nebo se kouknout na rpgčka která podporurejeme.
Co musí váš blog splňovat, aby jste mohli žádat o propagaci??
  • Musí být už založený (buď blog+blueforum nebo jenom forum)
  • min. 1 aktivní člen
  • Musí obsahovat co nejméně pravopisných chyb
  • Snaha o přehlednost a propracovanost
  • Žádné porušení autorských práv
Blogy které propagujeme
-
-
-
obrázek je od river spirit

ivy

6. dubna 2016 v 16:27 | Dark |  členi
Jméno:
Ivy(Ívy)
Hodnost:
Tulačka
Pohlaví:
Kočka
Věk:
2 roky
Magie:
Energie
Rodina:
Matka-Leifee
Otec-Ragi
Sourozenci-Felissha, Zura, Wind
Partnerství:
  • - -
Povaha:
Ivy je silná a čilá kočka. Ráda pomůže všem a je velmi přátelská. Miluje vodu, ale slunce nemusí. K Hvězdným má výborný vztah. Nesnáší zlé a pyšné kočky. Miluje koťata a ráda se zasměje. Zná spoustu věcí a je to velmi schopná kočka. Svojí magii ovládá moc dobře. Ale není zas tak dokonalá. Je docela upovídaná a když má promluvit před více kočkami tak zpanikaří. Není moc vybíravá a spokojí se občas i s málem. Nemá ráda když jí někdo říká co má dělat.

Luminne

1. dubna 2016 v 14:42 | Dark |  členi
Jméno: Luminne
Věk: 2,5 roku
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kočka
Schopnost/magie: Energie
Rodina: matka (Naomi)
otec (Renier)
Partnerství: -
Povaha: Ahh..chcete to vážně slyšet? No dobrá,její povaha je velmi proměnlivá a získat si její pozornost a přátelství je velmi těžké. Tato ambiciozní a náladová kočička nesnese nevěru a neúctu. Nesvěřuje se,když jí něco trápí,uzavře se do sebe a čeká,až se to přežene.
Vzhled: Světle zelené oči zvýrazňují její ostré,ale nepatrné rysy. Na levém uchu jí visí náušnice z ptačích per a dvou zlatých obroučků. Kde je získala vám nepoví,tedy pokud chtít,tak ano. Její srst i čumáček je šedočerný a ofina padá přes pravé oko. Také má na sobě upevnění hnědý až zlatavý kožíšek,který nikdy nesundavá.

Lexy

1. dubna 2016 v 14:41 | Dark |  členi
Jméno: Lexy
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Mačka
Věk: 2 roky
Schopnost: Hmla
Rodina:
Jack (otec)
Soul (matka)
Súrodenci mŕtvi
Partnerství: Zatiaľ nič.
Povaha: Lezy je tichá ale nebezpečná, no nebolo to vždy tak. Predtým bola priateľská, milá a všetko čo k tomu patrí. No po jednej udalosti sa zmenila. Bola smutná, a neskôr sa jej smútok zmenil na nenávisť a túžby po pomste. V bojovaní vyniká (v boji je dosť dobrá) a rada ubližuje druhým. Ak u nej vidíte úsmev, tak iba zákerný a plný nekalých plánov. Už nikomu neverí a nenechá sa zmiasť. Celkom slušne sa Vám vie dostať do hlavy a vie sa s Vami hrať. Rada Vám zničí život akýmkoľvek spôsobom. Ak jej ublížite, rýchlo sa spamätá a pomstí sa. Poprípade, ak Vám odpustí tak nezabudne. Zraniteľná je len keď ju dobehne minulosť. Inak ostáva záhadou a nikdy neviete čo od nej môžete čakať. Po chvíli rozhovoru Vás má prečítaných a tým pásom Vás dokáže ľahko zničiť. Jediný spôsob ako sa pred ňou ochrániť je, vyhnúť sa jej...

Mealin

1. dubna 2016 v 14:37 | Dark |  členi
Jméno:Mealin
Hodnost: Tulačka
Pohlaví: Samice
Věk: Rok a čtvrt
Magie: Temnota
Rodina:
Matka- Eilin- smrtelně nemocná, brzy zemře
Otec- Andral- mrtví, zemřel v boji
Sestra- Maulin- živá, starší než já
Partnerství: -
Povaha:
Mealin původně Clarity je samotářská, tajemná, vážná a může působit i chladně. No dříve tomu tak nebylo. Když byla ještě kotě byla veselá a přátelská. Smrt otce ji, ale velmi zasáhla a ona potom trávila veškerý svůj čas sama v temných lesích uzavřená ve svém zármutku. Po čase se však vzchopila, změnila si jméno a začala trénovat se svou sestrou Maulin. Stala se z ní silná a odvážná kočka, která je ochotná riskovat i svůj vlastní život.
A v hloubi své duše stále skrývá tu veselou, soucítivou, přátelskou, ale i smutnou Mealin. Tu však ještě nikomu neukázala, kromě své sestry...
Nejraději se potuluje v noci. Se svou sestrou vychází dobře i když to tak nevypadá, s matkou ne. Miluje noční oblohu, vodu a vítr.