Červen 2016

Snížek

29. června 2016 v 13:44 | Dark
Jméno: Snížek (Z dob, kdy byl mazlíčkem lidí, chtěl by dostat i jiné, třeba od divokých koček)
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kocour
Věk: 0,4 roku
Magie: Led
Rodina: Nikdy jí nepoznal.
Partnerství: C'mon, je to kotě.
Povaha: Veselý a hravý kocourek, který tráví celé dny blbnutím a je pro každou zábavu. Vlastně nedokáže být skoro vůbec vážný a myslí si, že život je jedna velká hra. Nedá vám nikdy pokoj a může se zdát i trochu vlezlý, ale ve skutečnosti má dobré a velké srdce, ukryto pod slupkou kotěcí povahy. Je tedy i přirozeně zvědavý a chce vše zkoumat a objevit, pravdou je však to, že je docela přihlouplý. Dost věcí, které mohou být jasné, mu nedochází, a rozhodně nestačí mu jednu věc říci jednou. Je možné, že jí totiž zapomene, protože myslel na nějakou hru a ne na tu věc. Nedá se na něj moc spolehnout. Rád tráví dny ve společnosti, samotář rozhodně není - temnota a samota pro něj představuje hrůzu, kterou rozhodně nechce zažít. Sám se cítí ztísněný, ohrožený a především bezmocný, proto se zdržuje ve společnosti jiných. Pokud ale není sám, miluje noc. Hvězdy a to tajemno, nutkání vše zkoumat je u něj v tuto dobu úplně největší. Nejraději má zimnu jakožto roční období, ale vysloveně mu žádné nevadí. Obdivuje ostatní válečníky a léčitele, celkově kočky, co něco dokáží. Jsou jeho vzorem a jednou chce být jako oni, důležitý a vážený. I přes to, že pro to moc předpokladů nemá, je snaživý a jen tak se nevzdává. Když něco začne, dokončí to a nemá rád, když mu někdo rozkazuje, aby to nedělal. Celkově je to neposlušný rošťák, který dělá akorát problémy a to, co se mu zlíbí. Rád někoho překvapuje a tak jde i za meze svých schopností, což není zrovna dvakrát dobře, protože se může stát, že si lehce ublíží. Bývá dosti nesamostatný, jako jednotlivec si příliš nedovede poradit a tak se zpravidla drží skupiny a koná tak, jak konají ostatní. Tento kocourek je složitá osobnost, která se chová jednou tak a pak tak. Je tedy těžké vystihnout jeho povahu, ale ve výsledku je to kopa veselosti a nadšenosti z okolního světa.
Vzhled: Kocourek se sněhově bílou srstí, podle které dostal jméno. Nikde není ani trochu šedá, jednoduše čistá, jakobyste ho vyprali v pervolu. Jediné dva znaky, které se od této normy odkloňují a všimnete si jich hned na první pohled, je černá skvrna okolo jeho levého oka a černá špička jeho ocasu. Už se tak narodil. Kožíšek má opravdu hustý, i když z dálky vypadá normálně, ve skutečnosti je nejměkčí a na srst nejbohatější částí Snížkova těla ocas. Je to, jakobyste si lehli do nejpříjemnějších peřin. Je drobnějšího vzrůstu i na to, že je to kotě. Je u něj zajímavé, že má téměř neviditelné fousky - jsou tam, jen je prostě jen tak neuvidíte.

Destiny

26. června 2016 v 20:07 | Dark |  členi
Jméno: Destiny
Hodnost: tulák
Pohlaví: kocour
Věk: 2 roky
Magie: Vítr
Rodina: Rodiče Dharak a Ruby
sourozenci: Dharak, Tenebros, Piscia
Partnerství: nemá a prozatím se ani nechce na nikoho vázat
Povaha:
Hlavně nejsem zrovna typ do společnosti, ale umím své pocity skrývat takže když mě někdo do společnosti dotáhne, chvíli tam vydrám a pak se většinou vytratím. Když jsem sám rád se ponořím do své mysli a přestavuji si věci které se asi nikdy nestanou. Jinak jsem milý hodný i přátelský tedy většinou málo kdy víte jaký budu v určitý den. Většinou záleží jak se zrovna zbudím, Snadno mě nezískáte ale až proklatě lehce mě můžete ztratit. Pokud vím že jsem na místě jsem zbytečný nenápadně se vytratím pokud nechci nenajdete mě. Jsem samotář a mám rád svůj klid. Nejsem líný ba naopak někdy jsem až moc hyperaktivní. Většinou hned jak se zbudím jdu si zaběhat tak i před spaním. Pokud si o mě myslíte že jsem blázen nechtějte abych vás slyšel. Dokáži se mstít krůček po krůčku a je mi jedno jestli se z toho zblázníte. Mám úctu ke kočkám, k samicím se snad jenom chovám jako gentleman. Jsem kocour který má mnoho tajemství z minulosti ačkoliv jsou radostná či temná nesvěřím se vám, pokud vám plně nedůvěřuji . Jsem li zrazen najdu si vás a vy my neutečete. Nejdřív vám to podám klidně avšak pokud budete dále špinit mé jméno, klidně se s vámi porvu. Nerad se nimrám v minulosti své a nestojím aby mi někdo povídal jeho příběh. Pokud si mě dokážete získat budu vám pomáhat i radit. Své city skrývat umím a nepouštím si k sobě příznaky (pocitů atd) ostatních...Jsem komplikovaný co?
Vzhled: Jednu uchu mám lehce nakouslé druhé propíchnuté bílým hřebíkem. (o mé minulosti opravdu nechcete slyšet) Obě uši jsou žluté, Na hlavě mi trčí říkejme tomu ofina. Oko (na které vidím) má znak takové kolečko přes oči tam mám nakreslené žlutě půlkruh a něco jako dvě žluté jizvi. Nahoře nad znakem jsou 3 žluté kuličky. Vedle nad nosem mám dvě normálně velké jizvy. Mé druhé oko je zvláštní že? Ačkoliv mi to nebudete věřit dostal jsem do toho oko energetickou koulí. A stalo se tohle, Na to oko ale vidím. . Táhnou se mi tam tři trochu protáhlé jizvy. vedle ucha mám jizvu ale prtavou. Pod okem na které nevidím mám žlutě nakreslené jednu věcí žlutou čárku která se podobá větvi. m. Ocas je pruhovaný žlutou a tmavě žlutou barvou. Na krku mám něco jako náhrdelník pod tím mám opět takový pruh a pravé přední noze takové tři proužky. Dolejš se bílá mění do žluté a na všech ostatních nohách zrovna tak.

Abigail

26. června 2016 v 20:06 | Dark |  členi
Jméno: Abigail
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Samice
Magie: Mlha
Rodina: Neznámá
Povaha: Neexistuje nikdo takový, kdo by dokázal napodobit tuto krásku tajemství, ticha a chladného klidu. Nevidí rozdíl v dobrém a zlém, po pravdě ji tohle nezajímá. Opravdu moc nemluví a pokud už ano, tak jen krátkým časem. V hlase nejde poznat tón, jestli by to měla být osoba zrovna ta veselá nebo nespoutaná, jednoduše nedá se ji popsat charakterem. U velkého kolektivu, takový počet tří a více se cítí více podrážděná a znepokojená, protože prý podle všeho je prokletá, vždy nosila všem pod střechu smůlu. Je ve všem nenápadná, dokáže udržet všechno v hlavě a nevypustí jen tak nějaké klíčové informace, jenom v jedné podmínce, jakožto důvěře. Neštítí se cizinců, ba naopak, uvítá je dokud nezačnou podnikat nějaká v uvozovkách úžasná gesta, neboli drama.
Vzhled: Mourovatá a krátkosrstá kočka s nějakou tou vyškrábanou tmavě hnědou na zádech a podél lopatek, náprsenka celá v sněhově bílé a to samé platí u tlamy a očí, fousky středně dlouhé, ocásek velice štíhlí, barva očí je neznámá, jelikož je často uchovává v tajnosti mimo dosah davu koček, má k tomuto záklonu pádný důvod.

Warriors

21. června 2016 v 20:38 | Dark |  členi
Jméno:Jackob
Hodnost: tulák
Věk: 2 roky
Magie: vzduch
Rodina: ....
Partnerka: nemá, volný
Pohlaví: kocour
Vzhled: Má zelené oči jako tráva. Na pohled vypadá jako psychopat. Šedo-černý, pruhovaný. Je krátkosrstý, vysoký a velmi rychlý.
povaha
Je to samotářský kocour, ale je i kamarádský a rád si popovídá. Je ochotný pomoct slabším a chránit je. Je to celkem pohodář, ale dokáže být i akční a v boji pořádně zuřivý. Někdy může být opatrný a nedůvěřivý. Minulost je jeho temná stránka a nerad se o ní s někým baví. Utrpěl už hodně ran, ale díky nim se stal silnějším. Teď se jen tak potuluje krajinou a hledá nějaké místo, kde by mohl zůstat.