Srpen 2016

Silvertail (Silver)

7. srpna 2016 v 11:31 | Dark |  členi
Jméno:
Silver tail
Hodnost:
Tulák
Pohlaví:
Kocour
Věk:
2 roky
Magie:
vítr
Rodina:
Mámu ani tátu nezná.
Sestra-. Fairy fur(už jí neviděl jeden rok a ani neví kde je)
Partnerství:
Nic
Povaha:
Je hodný a rychle se s ním spřátelíte ale nikdy neodpouští a nedává druhou šanci. Pomůže kočkám v nouzi a dokázal by si vzít i nějaká koťátka do péče. Má rád svůj ocas a často ho nosí vysoko a někdy si s ním pomáhá v boji. Srst si často čistí. Rád se vyhřívá na nějaké skále. Baví ho trénování jak sebe samého tak i koťátek. Radši je v blízkosti koček než kocourů, protože kocouři jsou pro něj moc agresivní. Je rád středem pozornosti ale nikdy nemňouká jentak z ničeho nic. Nejrači má ptáky a rád je na vysokých místech. Nemá rád vodu, protože mu potom dlouho schne srst ale nebojí se jí. Rychle se něco naučí a je na něj spolehnutí. Je to velký optimista.
Vzhled:
Je trošku mourovatý-Světle šedá srst a šedá.Má modré oči a hustou srst, nejvíce na ocasu. Jeho srst je velmi příjemná. Je velký ale neni zase tak silný. Má přívětiví výraz na tváři


Pírko

7. srpna 2016 v 11:24 | Dark |  členi
Jméno: Pírko
Hodnost: tulák
Pohlaví: kocour
Věk: 6 měsíců
Magie: Vítr
Rodina: Rodiče nikdy nepoznal Sestra: Flora (starala se o něj)
Partnerství: nic
Povaha: Je menšího vzrůstu, má rád vodu, není vybíravý a je moc hodný. Rád pomůže nebo poradí, nevychloubá se a když pozná někoho, kdo se mu líbí, bere ho jako přítele. Když se mu někdo nelíbí, ignoruje ho. Hodí se do klanu. Přátele si vybírá a ne s každým se skamarádí. Jinak je to ideální přítel a společník. Trénink je pro něj spíš zábava než práce. Je proto velmi pozorný a učenlivý. Je docela tichý a nemá potřebu na sebe upozorňovat a u všeho být. Vystačí si sám, přesně jak byl naučený. Hned jak si uměl obstarat vše potřebné, třeba hledat zbytky potravy, sestra ho opustila o on musel zůstat sám. Je tudíž samostatný, i když malá pomoc se občas hodí všem.
Avatar

Raven

7. srpna 2016 v 11:18 | Dark |  členi
méno: Raven
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kočka
věk: 3 roky
Magie: Vítr
Rodina: Bratr - Kayi
Zbytek neznámo kde.
Partnerství: Nemá
Povaha: Když se na ní podíváte, ona není kočka, co by vám důvěřovala ihned. Ba naopak, je docela nedůvěřivá a většinou si velice hlídá své okolí. Patří mezi tiché tvorečky, kteří naslouchají každému slovu, vše si pečlivě zapamatují a moc se neozývají, pokud jde o skupinové konverzace. Ty opravdu ráda nemá. Většinu času se utápí ve svých myšlenkách, zvláště přemýšlí nad svou minulostí, která jí občas nečiní příliš šťastnou. Pokud ji potkáte, uvidíte, že je naprosto nekonfliktní kočka. Nepere se ráda, ale nenechte se oklamat, že by po někom neskočila. Pokud ji dokážete naštvat, nebojí se vytasit zoubky. Spřátelíte-li se s ní, bude vám oddána, bude vás provázet na každém kroku, když ji budete potřebovat. Nikdy na vás jako na přítele nezapomene, ona na své blízké nikdy nezapomíná. Pokud je opravdu něco, čemu dokáže propadnout na první pohled, jsou to koťátka. Ona je celkově takový typ kočky, který se stará o své přátele, snaží se jim pomoci a dokáže se pro ně občas i přetrhnout. Možná je v tomhle trošku naivní, ale kompenzuje si to tím, že prostě chvíli trvá, než vás jako opravdového přítele, kterému může věřit, bude brát. Ale je taky dost možné, že si vás kvůli povaze k srsti nikdy nepustí. Je v některých ohledech zvláštní a občas si i protiřečí, ale ve většině ze situací se rozhoduje zcela intuitivně, proto od ní občas můžete očekávat něco, co byste do ní vůbec neřekli. Vcelku je ale velmi ochranářská, milá a empatická kočka, která ráda pomůže tomu, komu důvěřuje.
Vzhled: Raven je kočka poměrně malého postavení těla se světle hnědou srstí, vypadajíc místy možná jako špinavá, ale není tomu tak. Má vybledlá nazelenalá očka, která obvykle mlčenlivě hledí do prázdna. Dále menší čumáček a titěrnou tlamičku. Její ocas není zas tak velký, ačkoliv má poměrně hustou srst. Drobné tlapky s menším zesvětlením navrchu, na kterých jsou ovšem velmi ostré drápky, jsou její neodmyslitelnou součástí. Na krku má růžové peříčko od své matky.

Ameli

7. srpna 2016 v 11:16 | Dark |  členi
Jméno: Amelli
Hodnost: Tulák
Pohlaví: Kočka
Věk: 2 a půl roku
Magie: Oheň
Rodina: Matka a otec • Allex a Cloth Sestra a bratr • Cynth a Llex Povaha:
Půvabná, krásná kočka s tím šarmem a okouzlením ke všem, sympatická leda komu, kdo ji padne do tlapek jako neurozená myška. Velice lehké uvěřit tomu, že je vaší nejlepší kamarádkou a smířit se s lží nebo žít v pravdě jako spráskaný pes a sluha této lamačky srdcí. Nebolí ji, nevadí prostě nic, jakýkoliv cit, který k ní svěříte, bude na to reagovat stále stejným způsobem, divadelním a dramatickým. Často se ukazuje jako bezbranný zárodek, který byl smáčen v opětovném deštíku a vyhladovělý, ale po pravdě to má být velice lstivá kočka, která dokáže zneužít šancí druhých a podráždit je v ten poslední moment. Pohled velice pohodová, přátelská a nápomocná, opak však má existovat pravdou, když se naskytne něco jako přátelství. Zvládne všechno rozdupat a udusit v hlíně jenom pro své dobro, jednoduše takový povrchní sobec. V pravém světle se ukazuje negativním způsobem, ale když to samé světlo zhasne, tak je to někdo vyměněný pozitivem. Pamatujte, oheň může sice dát teplo a pocit bezpečí, ale přitom může způsobit hodně škod a málo užitku.
Vzhled: Zbarvení zrzavého plamínku s nádherným, štíhlým tělíčkem a opravdu chlupatým kožíškem s dlouhým ocáskem, který by zvládl oprášit zem. Její očka nesou lesklou oranžovou barvičku, odtud se odvíjí tak též její růžový čumáček s flíčky a fousky. Na to, že vypadá tak nevině má celkem obratnou malou stavbu těla, která zvládne uhýbat leda čemu všemu, proto je těžké ji často vrazit tlapou do tváře.

Sophia

7. srpna 2016 v 11:14 | Dark |  členi
Jméno: Sophia (Sofi)
Hodnost:Léčitelka klanu nová naděje
Pohlaví: Kočka
Věk: 2roky
Magie: Temnota
Rodina: Bratr Draco živý
Partnerství: chtěla bych :)
Povaha:
Tato kočka je velmi něžná a má ráda malinké kočičky.Chtěla by mít rodinu a potomky.Ráda prozkoumává okolí.Je uzavřená a málokdo o ni něco zjistí.Minulost ji postihla hodně ale ona se s toho oklepala a nebála se začít nový život.Lidi jí zabili rodinu a proto se chce pomstít.Její Bratr Draco ji ochranoval. Je hodně silná a nemá problém s bojováním.O­bojkové kočky jí jsou podobné až na to že nedává najevo svou krvelačnost.Její matka ji měla ráda ale ostatní členi až na matku a bratra ji nenáviděli.Její matka ji učila léčitelství protože byla léčitelka jejich rodiny.Proto toho hodně zná.Chtěla by se usadit.Má ráda tmu a noční oblohu.Na to že jsemn již dospělá kočka chovám se jako kotě.
Vzhled:
Její srst je hodně barevná a zato ji rodina nenáviděla.Má krátkou srst a dlouhý ocásek který má ráda.Zelené oči dokazujou jak je ladná a hodná.

Koda

7. srpna 2016 v 11:06 | Dark |  členi
Jméno: Koda (U lidí byl Cukroušek)
Hodnost: tulák
Pohlav: Kocour
Věk: Půl roku
Magie:Tvar
Rodina:
Otec:Tygr
Matka:Mrtvá
Bratři: Whisky Dead Dragon, a Slayer od Darkness
Partnerka: nemám
Povaha: DĚTSTVÍ Tohle malé hravé kotě, aniž by to do malého dítěte někdo řekl, je ve skutečnosti andílek. Velmi rád pomáhá ostatním kočkám se vším co může a i když to není v jeho silách, aspoň je pozoruje. Mimo to je pořád čilí a rád objevuje svět pod "drobnohledem" takže si klidně klekne k mraveništi a sleduje malé tělíčka jak nosí vajíčka dovnitř či jenom potravu a je jí jedno, že možná bude pokousaný. Stejné je to s jeho mluvením, pořád se na něco vyptává a mlčí jenom když spinká. Skoro nikdy mu nic neuteče a jeho očkama těká sem a tam, prostě malinkej andílek který má úsměv na tváři po celí den a i když si něco udělá, tak se oklepe a běhá zase dál. Je tak trochu snílek a rád je ve svém vesmíru. Na druhou stranu umí být i protivný. Koda je velmi bystrý, energický, hravý a upovídaný, někdy až otravný. Rád každému vypráví své historky a baví je. Občas se i rád vytahuje, zejména pokud jde o bojové techniky. Je však velmi věrný a štědrý, i když jde o vážné situace a rozhodnutí. Je odvážný malý rošťák sice každého poslouchá ale je k nepřátelům drzí a když se mu někdo nelíbí tak je k němu drzí jako čert. Hodně se potatil po svém otci Tygroi i když ho nikdy zatím nepoznal. Je hrozně naivní neví co ho v životě čeká utekl od lidí protože chtěl žít v lese a být nezávyslím. Vzhled: Má hodně barev má modrošedé oči dlouhosrstá je,jeho koříšek je huňatý a dá se na něj spát.
Nalezený obrázek pro kotě